Трагічні та невивчені уроки Голокосту в Криму

25 жовтня 2018 р. Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін взяв участь у режимі скайп-зв’язку в Міжнародній науковій конференції “Голокост і міжнародне право”, яку провели в Одесі Українська асоціація міжнародного права, Одеський музей Голокосту та Фонд підтримки фундаментальних досліджень з нагоди сімдесятої річниці прийняття Конвенції про запобігання злочину геноциду і покарання за нього.

Організатори та учасники конференції сконцентрували свою увагу на впливі Голокосту на формування доктрини і практики міжнародного права про запобігання злочину геноциду і покарання за нього, а також щодо їхнього відображення в міжнародно-правовій свідомості.

Борис Бабін розповів учасникам заходу про наслідки Голокосту для Криму, зокрема в умовах його тимчасової окупації, про спроби окупаційної влади РФ використовувати трагічні події Другої світової війни для розпалювання на півострові міжетнічної ворожнечі. Особливу увагу Постійний Представник звернув на трагічні наслідки Голокосту для кримчаків та наголосив на потребі доведення до судового розгляду провадження про геноцид кримськотатарського народу, яке на жаль наразі фактично згорнуто.