“Сьогодні був масовий терор російських злочинців проти кримськотатарського народу, корінного народу Криму” – Ізет Гданов

Перший заступник Постійного Представника Президента України в АР Крим підкреслив, що незаконні обшуки, на які не допускаються адвокати, та безпідставні затримання, навіть громадян, які прийшли підтримати співвітчизників – це реалії сьогодення в тимчасово окупованому Криму.

«Сьогодні був масовий терор російських злочинців проти кримськотатарського народу, корінного народу Криму. 55 дітей залишилися чекати чи повернуться додому їх батьки та коли це буде. Правоохоронні органи на материку відкрили вже кримінальне провадження за обшуки, далі будуть кримінальні провадження за затримання наших громадян», – сказав Ізет Гданов в ефірі телеканалу ATR, коментуючи масові обшуки та затримання кримських татар в Криму.

За його словами, справи в окупантів дуже погані, тому вони і переходять до свавільних масових заходів проти кримськотатарського народу.

«Остання надія окупантів на зміну влади в Україні на виборах. Чинним Президентом України за п’ять років на міжнародній арені агресору було завдано серйозних ударів з тривалими наслідками. А в Криму супротив з боку кримськотатарського народу, з боку етнічних українців так само посилюється, і навіть якщо деякі вважають, що немає зовнішніх ознак, окупантів там всі презирають», – підкреслив Перший заступник Постійного Представника.

Що стосується подальших дій Представництва Ізет Гданов зазначив, що політико-дипломатичний тиск буде продовжено. «І як заявив Президент – буде посилення кримської тематики задля звільнення нашої Батьківщини. Це наша спільна боротьба. Я також хотів подякувати за незламну позицію нашим громадянам в Криму. Ми обов’язково переможемо», – додав він.