Сьогодні, 08 жовтня 2021 року Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні Клод Вільд, представники Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії: Голова відділу миру та прав людини Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Сімон Гайсбюлер, Заступниця керівника відділу Мир – Європа, Азія та Латинська Америка, відділу миру та прав людини Дебора Фербер, радник з питань безпеки людини Посольства Швейцарії в Україні Сабіна Бюхлер та Артем Рибченко Надзвичайний і Повноважний Посол України в Швейцарській Конфедерації

Представники Посольства Швейцарії і представники Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії вчергове відзначили незмінність позиції щодо підтримки територіальної цілісності України, та невизнання спроби анексії Криму. Також вони запевнили у подальшій співпраці та взаєморозумінні у форматі миру та безпеки.

Під час заходу Постійний Представник Антон Кориневич за традицією презентував для високих гостей Офіс Кримської платформи та плани його діяльності як постійно діючого майданчика для координації та комунікації органів державної влади України, іноземних держав та міжнародних організацій та громадян України з Криму, який функціонує як структурний підрозділ Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

Також дипломатам було представлено фотопроєкт правозахисниці, активістки Крымская солидарность Муміне Салієвої – «Народжені після арешту», який реалізується Медійною ініціативою за права людини за підтримки Української Гельсінської спілки з прав людини та присвячений дітям незаконно ув‘язнених кримчан, які були народжені вже після затримання батька.

Також Антон Кориневич представив поважним гостям найближчі пріоритети Офісу Кримської платформи, серед яких створення спільно з Українським інститутом національної пам’яті віртуального музею російської агресії, створення онлайн-платформи для дітей з тимчасово окупованої території тощо.
Дякуємо поважним гостям за увагу до Офісу Кримської платформи та питань деокупації та реінтеграції Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, захисту прав і свобод громадян України, які постраждали внаслідок тимчасової окупації Криму та незмінну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

@Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Українi