Скріншот про реєстрацію достатній для подання документів на паспорт в рамках проекту електронної міні-черги

20 листопада 2017 р. у Представництві Президента України в АРК було проведено нараду за участю керівництва Управління Державної міграційної служби в Херсонській області.
 Під час наради обговорювалися питання запровадження в регіоні пілотного проекту зі здійснення електронної міні-черги в усіх районних відділеннях міграційної служби, не обладнаних повноцінною електронною чергою.
Відповідна міні-черга є наданням 5 щоденних місць для подання документів на паспорт громадянина України (ІД картку) та ще 5 – на біометрічний паспорт громадянина України для подорожей за кордон. 
Зокрема, серед проблемних аспектів цієї системи, запровадженої як пілотний проект в області з листопада 2017 р., виявлених за скаргами мешканців тимчасово окупованої території України в Криму, є необхідність отримання СМС-повідомлення про реєстрацію на український номер мобільного звязку, відсутній через окупацію у багатьох мешканців АР Крим.
Було оперативно схвалено рішення, що достатнім підтвердженням реєстрації в електронній міні-черзі є скріншот повідомлення про реєстрацію з екрана компютера, його виконання на місцях перебуватиме під постійним контролем Представництва. Обговорювалося вирішення нагальної проблеми фактичної відсутності персоналу у Генічеському відділі та Каланчацькому секторі Державної міграційної служби через відрядження туди представників інших підрозділів.