Щотижневий звіт

Документи, Звіти

Протягом тижня з 7 по 14 липня 2017 року до Представництва звернулись 47 громадян, які проживають на тимчасово окупованій території або переселились з неї на материкову частину України та порушили 55 питань різного характеру, 20 з них на особистому прийомі.

Найактуальніші питання у звітному тижні: оформлення біометричного паспорту громадянина України для виїзду за кордон; оформлення біометричного паспорту громадянина України; отримання актів цивільного стану державного зразка; порядок та умови вступу мешканців тимчасово окупованої території до вищих навчальних закладів України; порядок оформлення спадщини, яка знаходиться на тимчасово окупованій території України; повернення банківських депозитів громадянам України, які проживають на тимчасово окупованій території України.

Аналіз порушених питань у зверненнях громадян формує інформаційну складову офіційного веб-ресурсу Представництва. За тиждень на сайті зареєстровано 2786 унікальних переглядів контенту, 378 переглядів за останню добу.

Результати щотижневого моніторингу Представництва в межах взаємодії з Державною міграційною службою України в Херсонській області щодо надання адміністративних послуг мешканцям тимчасово окупованої території України наступні:
40 оформлення біометричного паспорту громадянина України;
311 оформлення біометричного паспорту громадянина України для виїзду за кордон;
45 вклеювання до паспорту громадянина України (старого зразка) фотокартки при досягненні особою 25 чи 45 річного віку.