Щотижневий звіт

Протягом тижня з 9 по 16 червня 2017 року до Представництва звернулись 37 громадян, які проживають на тимчасово окупованій території або переселились з неї на материкову частину України та порушили 55 питань різного характеру, 19 з них на особистому прийомі.

Найактуальніші питання у звітному тижні: оформлення біометричного паспорту громадянина України для виїзду за кордон; отримання актів цивільного стану державного зразка; оформлення довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; оформлення опіки згідно чинного законодавства України.

Аналіз порушених питань у зверненнях громадян формує інформаційну складову офіційного веб-ресурсу Представництва. За тиждень на сайті зареєстровано 2042 унікальних перегляди контенту, 295 переглядів за останню добу.

Результати щотижневого моніторингу Представництва в межах взаємодії з Державною міграційною службою України в Херсонській області щодо надання адміністративних послуг мешканцям тимчасово окупованої території України наступні:
46 оформлення біометричного паспорту громадянина України;
500 оформлення біометричного паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

За даними, одержаними Представництвом від обласних державних адміністрацій України, станом на 1 червня 2017 року 78 дітей, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, здобувають українську освіту за дистанційною формою навчання.