Щотижневий звіт

Протягом тижня з 2 по 9 червня 2017 року до Представництва звернулись 31 громадянин, які проживають на тимчасово окупованій території або переселились з неї на материкову частину України та порушили 54 питання різного характеру, 21 з них на особистому прийомі.

Найактуальніші питання у звітному тижні: оформлення паспорту громадянина України; отримання актів цивільного стану державного зразка; оформлення довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; порядок перетину адміністративного кордону між тимчасово окупованою територію та материковою частиною України; порядок та умови вступу до вищих навчальних закладів України.

Аналіз порушених питань у зверненнях громадян формує інформаційну складову офіційного веб-ресурсу Представництва. За тиждень на сайті зареєстровано 2306 унікальних переглядів контенту, 321 перегляд за останню добу.

В рубриці Представництва «Міжнародні документи» опубліковано текст (державна мова) проміжного рішення Міжнародного суду ООН у справі «Україна проти Росії».

Результати щотижневого моніторингу Представництва в межах взаємодії з Державною міграційною службою України в Херсонській області щодо надання адміністративних послуг мешканцям тимчасово окупованої території України наступні:
53 оформлення біометричного паспорту громадянина України;
432 оформлення біометричного паспорту громадянина України для виїзду за кордон.