Щотижневий звіт

Документи, Звіти

Протягом тижня з 12 по 19 травня 2017 року до Представництва звернулись 35 громадян, які проживають на тимчасово окупованій території або переселились з неї на материкову частину України та порушили 68 питань різного характеру, 27 з них на особистому прийомі.

Найактуальніші питання у звітному тижні: отримання актів цивільного стану державного зразка; отримання паспорту громадянина України при досягненні 14 та 16 річного віку; порядок оформлення спадщини, яка знаходиться на тимчасово окупованій території України; повернення банківських депозитів громадянам України, які проживають на тимчасово окупованій території України.

Аналіз порушених питань у зверненнях громадян формує інформаційну складову офіційного веб-ресурсу Представництва. За тиждень на сайті зареєстровано 1877 унікальних переглядів контенту, 254 перегляди за останню добу.

За даними, одержаними Представництвом від Державної служби з надзвичайних ситуацій України станом на 19 травня 2017 року на території материкової частини України розміщено/проживає 22860 громадян, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.