Щотижневий звіт

Протягом тижня з 28 квітня по 5 травня 2017 року до Представництва звернулись 27 громадян, які проживають на тимчасово окупованій території або переселились з неї на материкову частину України та порушили 47 питань різного характеру, 14 з них на особистому прийомі.

Найактуальніші питання у звітному тижні: отримання паспорту громадянина України при досягненні 14 та 16 річного віку; порядок перетину адміністративного кордону між тимчасово окупованою територію та материковою частиною України; отримання актів цивільного стану державного зразка; порядок та умови вступу до вищих навчальних закладів України.

Аналіз порушених питань у зверненнях громадян формує інформаційну складову офіційного веб-ресурсу Представництва. За тиждень на сайті зареєстровано 1993 унікальних перегляди контенту, 388 переглядів за останню добу.

У рубриці Представництва «Міжнародні документи» опубліковано текст унікального комплексного рішення щодо ситуації в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна), ухвалене 3 травня 2017 року Комітетом міністрів Ради Європи.

Результати щотижневого моніторингу Представництва в межах взаємодії з Державною міграційною службою України в Херсонській області щодо надання адміністративних послуг мешканцям тимчасово окупованої території України наступні:
– 171 оформлення або обмін паспорту громадянина України для виїзду за кордон;
– 97 до паспорту громадянина України фотокартки при досягненні особою 25 чи 45 річного віку;
– 33 оформлення паспорту громадянина України (ID-картка);
– 1 інше.

За даними, одержаними Представництвом від Державної служби з надзвичайних ситуацій України станом на 5 травня 2017 року на території материкової частини України розміщено/проживає 22838 громадян, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.