Щотижневий звіт

Протягом тижня з 14 по 21 квітня 2017 року до Представництва звернулись 27 громадян, які проживають на тимчасово окупованій території або переселились з неї на материкову частину України та порушили 52 питання різного характеру, 17 з них на особистому прийомі.

Найактуальніші питання у звітному тижні: отримання паспорту громадянина України при досягненні 14 та 16 річного віку; порядок перетину адміністративного кордону між тимчасово окупованою територію та материковою частиною України; отримання актів цивільного стану державного зразка; отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; внесення до паспорту громадянина України відомостей про реєстрацію місця проживання.

Аналіз порушених питань у зверненнях громадян формує інформаційну складову офіційного веб-ресурсу Представництва. За тиждень на сайті зареєстровано 1782 унікальних перегляди контенту, 373 перегляди за останню добу.

Результати щотижневого моніторингу Представництва в межах взаємодії з Державною міграційною службою України в Херсонській області щодо надання адміністративних послуг мешканцям тимчасово окупованої території України наступні:
– 245 оформлення або обмін паспорту громадянина України для виїзду за кордон;
– 83 до паспорту громадянина України фотокартки при досягненні особою 25 чи 45 річного віку;
– 40 оформлення паспорту громадянина України (ID-картка).

За даними, одержаними Представництвом від Державної служби з надзвичайних ситуацій України станом на 21 квітня 2017 року на території материкової частини України розміщено/проживає 22823 громадянина, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.