Щотижневий звіт

Протягом тижня з 7 по 14 квітня 2017 року до Представництва звернулись 28 громадян, які проживають на тимчасово окупованій території або переселились з неї на материкову частину України та порушили 43 питання різного характеру, 12 з них на особистому прийомі.

Найактуальніші питання у звітному тижні: отримання паспорту громадянина України при досягненні 14 та 16 річного віку; порядок перетину адміністративного кордону між тимчасово окупованою територію та материковою частиною України; отримання актів цивільного стану державного зразка.

Аналіз порушених питань у зверненнях громадян формує інформаційну складову офіційного веб-ресурсу Представництва. За тиждень на сайті зареєстровано 2144 унікальних перегляди контенту, 225 переглядів за останню добу.

Результати щотижневого моніторингу Представництва в межах взаємодії з Державною міграційною службою України в Херсонській області щодо надання адміністративних послуг мешканцям тимчасово окупованої території України наступні:
– 214 оформлення або обмін паспорту громадянина України для виїзду за кордон;
– 122 до паспорту громадянина України фотокартки при досягненні особою 25 чи 45 річного віку;
– 38 оформлення паспорту громадянина України (ID-картка);
– 2 інше.

За даними, одержаними Представництвом від Державної служби з надзвичайних ситуацій України станом на 14 квітня 2017 року на території материкової частини України розміщено/проживає 22999 громадян, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.