Щодо відновлення освітянської діяльності кримської філії Університету державної фіскальної служби України

Під головуванням Першого заступника Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Ізета Гданова 7 грудня 2018 р. в Представництві було проведено нараду щодо відновлення діяльності Кримської філії Університету державної фіскальної служби України за участю начальника ГУ ДФС в Херсонській області, Автономної Республіки Крим та м. Севастополі Ігоря Клима, представників Університету державної фіскальної служби України, РВ Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Департаменту освіти і науки Херсонської облдержадміністрації.

В ході наради розглядались наявні приміщення в м. Херсон для розташування навчального комплексу філії університету, гуртожитку, обговорювалось питання залучення викладацького складу тощо.

В результаті учасниками наради було узгоджено практичний план подальших дій по відкриттю філії Університету ДФС України. Це дасть можливість громадянам України з тимчасово окупованого Криму отримати вищу освіту в галузі оподаткування та митної справи на материковій частині Україні. Додатково інформуємо: 27 листопада 2018 року Вченою радою Університету державної фіскальної служби України було прийнято рішення про відновлення кримської філії в м. Херсон.