Щодо боротьби з корупцією на КПВВ

Новини

В контрольному пункті в’їзду-виїзду «Чонгар» співробітники Управління захисту економіки в Запорізькій області Національної поліції та військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону задокументували злочинну схему, організовану працівниками митного посту “Херсон-Центральний”, які за певну винагороду дозволяли провозити на тимчасово окуповану територію України підакцизні товари.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці встановили причетність старшого зміни – головного державного інспектора відділу митного оформлення “Чонгар” митного посту “Херсон-Центральний”. 30,5 тисяч гривень хабаря вимагав останній від підприємця за безперешкодне перевезення алкогольних напоїв та тютюнових виробів до Автономної Республіки Крим.

12 вересня оперативники Управління захисту економіки в Запорізькій області Національної поліції, слідчі військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону за участю співробітників УЗЕ в Дніпропетровській області та Державної прикордонної служби України затримали митника за місцем роботи. Він одержав від підприємця визначену ним суму неправомірної вигоди – 30,5 тисяч гривень.

Санкція статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.