Розширення спроможностей ДП “Документ” для паспортизації кримчан в Херсонській області

12 лютого 2018 р. Постійний Представник Президента в АРК Борис Бабін та керівник служби по роботі з громадянами, які переселилися з ТОТ Максим Кожем’яка провели з представниками регіональних підрозділів ДМС України, Фонду державного майна та державного підприємства “Документ” нараду з питань розширення пропускних спроможностей підрозділу ДП “Документ” в Херсонській області.

У ході наради за інформацією представника ДП “Документ” було з’ясовано, що наявна пропускна спроможність підрозділу підприємства у м. Херсон становить до 120 осіб за робочий день, що зумовлено як обмеженою кількістю наявних технічних пристроїв, так і потребою додаткової ідентифікації громадян України, що прибувають з ТОТ України в Криму. При цьому приблизно половина осіб, які звертаються до цього підрозділу, за інформацією його керівництва, прибувають саме з окупованого Криму.

За наданою представником ДП “Документ” інформацією у першій половині 2018 р. планується розширення наявного технічного підрозділу ДП “Документ” у м. Херсон, що дозволить щоденно надавати адміністративні послуги 300-500 громадянам України. Прискорення відповідного розширення у планах дій підприємства відбулося серед іншого завдяки обгрунтованої позиції Представництва, доведеної до керівництва причетних органів та структур.

Обговорювалися алгоритми пошуку приміщень для нового розташування підрозділу ДП “Документ” у м. Херсон. За досвідом попереднього успішного сприяння Представництва переміщенню у м. Херсон підрозділів Головного управління Національної поліції у АРК та м. Севастополі було запропоновано термінове спільне обстеження наявних у віданні Фонду державного майна приміщень у м. Херсон з метою визначення їх прийнятності для розташування структур ДП “Документ”. 

Учасники обговорили середньострокові перспективи застосування у Херсонській області пересувного пункту обслуговування ДП “Документ”, зокрема для громадян України, які прибувають з ТОТ в Криму, функціонування підрозділів підприємства в умовах утворення центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах регіону.