Управління верховного комісара ООН з прав людини та Моніторингова місія ООН з прав людини опублікували інформаційну записку, в якій закликають владу Російської Федерації у Криму дотримуватися права всіх кримських мешканців на достатнє житло і забезпечити, щоб надання доступу до соціального житла відповідало принципові недопущення дискримінації

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”.

19 листопада 2020 року Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич взяв участь у 13-й віртуальній сесії Форуму ООН з питань меншин (м. Женева) з висвітленням ситуації, пов’язаної з використанням мови ворожнечі у підконтрольних окупаційній адміністрації ЗМІ в тимчасово окупованому Криму проти кримських татар, етнічних українців та релігійних меншин.

Извините, этот текст доступен только в “Украинский” и “Qt”.Уважаемые граждане!

В связи с объявлением в Украине карантина, в соответствии с постановлением Кабинета Министров Украины от 11 марта 2020 года № 211 «О предотвращении распространения на территории Украины коронавируса COVID-19» и с целью предотвращения распространения вируса COVID-19, Представительство Президента Украины в АР Крым временно приостанавливает проведение личного приема граждан.

При этом отмечаем, что Представительство продолжает принимать обращения граждан:
— по телефону бесплатной «горячей линии»: 0800502192 и по телефону (0552) 49-59-39;
— с помощью сети Skype — учетная запись: ark predstavnictvo;
— по электронной почте: zvernennia@ppu.gov.ua;
— по почтовому адресу: г. Херсон, проспект Ушакова, 42.


17 листопада 2020 року Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич взяв участь у зустрічі з послами держав-членів ЄС, організованій Представництвом ЄС в Україні. З доповідями на заході також виступили перша заступниця Міністерства закордонних справ України Еміне Джапарова та Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Извините, этот текст доступен только в “Украинский” и “Qt”.


Командою Представництва Президента в Автономній Республіці Крим було зібрано та передано до прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя інформацію про незаконний розпродаж майна “Державної судноплавної компанії “Керченська паромна переправа”, яка належить до управління Міністерства інфраструктури України, та незаконної “націоналізації” Державного концерну “Національне виробничо-аграрне об’єднання “Масандра”, який станом на 1 січня 2014 року належав до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України

Извините, этот текст доступен только в “Украинский” и “Qt”.