Робочий тиждень на Херсонщині розпочався з питань Криму

13 січня 2020 року Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич та його заступниця Таміла Ташева взяли участь у селекторній нараді Херсонської обласної державної адміністрації. Обговорили важливі для мешканців АР Крим і м. Севастополь та внутрішньо переміщених осіб питання.

Домовилися про проведення широкої інформаційної кампанії про можливості для молоді з Криму на материковій Україні, спрощення у наданні освітніх послуг та сприяння більшої залученості кримських дітей до українських освітніх та культурних програм.

Говорили і про запровадження телемедичних технологій при наданні медичних послуг та інших можливостей доступу до якісного медичного обслуговування для мешканців тимчасово окупованого півострова.

У планах будівництво містечка для переселенців на Херсонщині, в Генічеському районі. Це шість чотириповерхових будинків на 336 квартир на земельній ділянці площею 4,5 га. Орієнтовна вартість проєкту складає 160 млн грн. Наразі йде пошук можливих джерел фінансування, у тому числі з боку Уряду.

Наразі Херсонська обласна державна адміністрація, спільно з Мінветеранів, Представництвом Президента України в АР Крим, громадськими об’єднаннями працює над тим, щоб ці ініціативи якнайскоріше запрацювали для наших громадян.

Фото: ХОДА