Робоча зустріч зі представниками СММ ОБСЄ

2 листопада 2018 р. Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін та головний консультант служби з питань реінтеграції та деокупації АРК Тетяна Покидько провели чергову робочу зустріч зі спостерігачами Херсонської групи СММ ОБСЄ в Україні.

Під час зустрічі було обговорено низку питань: доступ мешканців окупованої території України в Криму до отримання адміністративних послуг, а саме актуальні аспекти оформлення паспортів громадян України; ситуація, яка склалася на заводі «Титан» у тимчасово окупованому Криму; екологічний стан в прилеглих до затоки Сиваш територіях.

Ретельно висвітлювалися практичні результати роботи органів влади України з питань затримання російського танкера «Механік Погодін», ситуація на ХХХ сесії Українсько-Російської Комісії з питань рибальства на Азовському морі, звільнення українських рибалок – членів риболовного судна ЯМК-0041 із зауваженням на політичну складову в незаконному їх утриманні російськими каральними структурами як заручників у тимчасово окупованому Криму.