Робоча зустріч з питань взаємодії Представництва і Національної поліції України

8 серпня 2018 року в Представництві відбулась зустріч Першого заступника Постійного Представника Президента України в АРК з Першим заступником Голови Нацполіції України В’ячеславом Аброськіним та заступником начальника ГУНП в Херсонській області Миколою Цапом.

Під час зустрічі Ізет Гданов висловив подяку за плідну співпрацю Нацполіції з Представництвом Президента, а саме в питаннях передислокації окремих підрозділів ГУНП України в АРК  з Одеси в Херсонську область, що є дуже важливим в питаннях захисту прав та свобод громадян України з Криму та протидії впливу окупантів на райони Херсонської області, які наближені до адміністративної лінії розмежування, зокрема є потреба приділити особливу увагу Генічеському району, де необхідно посилити правоохоронну систему у зв’язку з недостатньо контрольованою ситуацією з боку районної влади.

Також було обговорено низку питань, зокрема доступ громадян України з Криму до адміністративних послуг. До Представництва надходить велика кількість скарг від громадян, стосовно порушення їх прав при зверненнях в ДП «Документ» де біля офісу окремими особами, які не мають жодного відношення до ДМС та до ДП «Документ» створюються штучні черги.

В’ячеслав Аброськін зазначив необхідність подальшої спільної роботи з Представництвом Президента України  в напрямках протидії російській агресії, захисту прав громадян і забезпечення правопорядку. Передислокація ГУНП в АРК  поступово реалізується, основна частина вже працює в Херсонській області включно з кримською патрульною поліцією.
Проблемні питання взято на контроль.