Робоча зустріч у Рахунковій палаті України

23 жовтня 2018 р. Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін та головний консультант служби міжнародних зв’язків Представництва Валерія Пахомова  провели робочу зустріч з членом Рахункової палати Невідомим Василем Івановичем та співробітниками Рахункової палати України.

Під час зустрічі сторони обговорили низку гуманітарних питань, зокрема питання ефективності використання бюджетних коштів для забезпечення дотримання прав, свобод та законних інтересів осіб, які переселилися з ТОТ України в Криму, надання допомоги депортованим особам, забезпечення вказаних осіб житлом та надання грошової допомоги.

Борис Бабін розповів про поточну діяльність Представництва, про роботу щодо облаштування ЦНАП у регіонах, наближених до тимчасово окупованого Криму, забезпечення кримчан житлом, отримання мешканцями ТОТ адміністративних, транспортних, медичних та освітніх послуг на території материкової України.

Було обговорено проблеми щодо повноцінного функціонування Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб та шляхи їх вирішення. Під час зустрічі було проаналізовано окремі положення Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, призначених для надання щомісячної адресної допомоги ВПО для покриття витрат на проживання, затвердженого рішенням Рахункової палати від 25 вересня 2018 р. № 24-3, використаного Представництвом для подальшої роботи. За результатами зустрічі сторони визначили алгоритм та основні напрями співпраці.