Затримана група осіб, яка, для організації нелегальної міграції, використовувала бланки паспортів походженням з анексованого Криму

Прокуратура Київської області спільно зі співробітниками Служби безпеки України у порядку ст. 208 КПК України затримала 3 особи, які організували канал нелегальної міграції шляхом виготовлення підроблених документів – паспортів громадянина України та паспортів громадянина України для виїзду за кордон та їх збуту громадянам України та іноземних країн. До злочинної групи входять громадяни Азіатських країн, РФ та України.

Повідомляється, що зловмисники за 6 тис доларів США виготовляли паспорт громадянина України для виїзду за кордон, паспорт громадянина України, а також організовували безперешкодне проходження прикордонного контролю під час перетинання Державного кордону України шляхом надання інструкцій та вказівок. Місцем походження бланків паспортів громадян України була територія анексованого Криму.

За результатами проведення санкціонованих обшуків за адресами проживання зловмисників вилучено 15 підроблених паспортів та готівкові кошти у розмірі 108 тис грн. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманим особам, обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.