Щотижневий звіт

Протягом тижня з 10 по 17 березня 2017 року до Представництва звернулись 26 громадян, які проживають на тимчасово окупованій території або переселились з неї на материкову частину України та порушили 47 питань різного характеру, 20 з них на особистому прийомі.

Найактуальніші питання у звітному тижні: отримання правової допомоги; отримання паспорту громадянина України при досягненні 14 та 16 річного віку; порядок перетину адміністративного кордону між тимчасово окупованою територію та материковою частиною України.

Аналіз порушених питань у зверненнях громадян формує інформаційну складову офіційного веб-ресурсу Представництва. За тиждень на сайті зареєстровано 1694 унікальних перегляди контенту, 225 переглядів за останню добу.

На цьому тижні на сайті Представництва створена і наповнена відповідним контентом рубрика Європейський суд з прав людини.

Результати щотижневого моніторингу Представництва в межах взаємодії з Державною міграційною службою України в Херсонській області щодо надання адміністративних послуг мешканцям тимчасово окупованої території України наступні:
– 160 оформлення або обмін паспорту громадянина України для виїзду за кордон;
– 82 до паспорту громадянина України фотокартки при досягненні особою 25 чи 45 річного віку;
– 32 оформлення паспорту громадянина України (ID-картка);
– 4 інше.

За даними, одержаними Представництвом від Державної служби з надзвичайних ситуацій України станом на 17 березня 2017 року на території материкової частини України розміщено/проживає 22858 громадян, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.