Протидія незаконній господарській діяльності у сервісній зоні КПВВ «Каланчак»

05 березня 2019 року під головуванням Першого заступника Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Ізета Гданова проведено міжвідомчу нараду щодо протидії незаконній господарській діяльності у сервісній зоні КПВВ «Каланчак» на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією України в АР Крим.

У нараді взяли участь представники Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України, Херсонської обласної державної адміністрації, Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі, Головного управління Служби безпеки України в АР Крим, управління Служби безпеки України в Херсонській області, Головного управління Національної поліції в Херсонській області та Управління Північно-Кримського каналу.

Представництвом було представлено свої напрацювання за період з 15 лютого 2019 року, заслухано позиції зацікавлених сторін та узгоджено подальші кроки взаємодії та співпраці з порушеного питання.

За результатами наради встановлено тижневий строк для прийняття остаточних рішень компетентними суб’єктами щодо процедури припинення незаконної господарської діяльності у сервісній зоні КПВВ «Каланчак».