Президент України віддячив США за Кримську декларацію

Президент України Петро Порошенко привітав історичну заяву Вашингтона про невизнання спроби анексії Українського Криму російським агресором та відзначив її як гідну відповідь гібридним провокаціям Кремля після Гельсінкі. Петром Порошенком висловлено щиру вдячність Адміністрації Президента Дональда Трампа за безкомпромісну позицію щодо підтримки територіальної цілісності України в міжнародно визнаних кордонах. Адже приналежність Криму нашій державі не обговорюється – не була, не є і не може бути предметом компромісів.

Президент України висловив переконання, що згадана заява Державного секретаря США Майка Помпео нарешті позбавить Кремль імперських ілюзій. Скільки б часу не пройшло, збройна окупація та незаконна анексія частини суверенної держави завершується лише одним – звільненням окупованої території, відновленням територіальної цілісності та компенсацією всіх завданих агресором збитків.

Петро Порошенко закликав всіх щирих друзів та партнерів України підтримати Кримську Декларацію (Декларацію Помпео), та відзначив, що “наша спільна стратегія – рухатися від політики невизнання до політики деокупації. Єдиним фронтом змусимо Росію припинити агресію та поважати міжнародне право. Крим – це Україна!”