Президент наголосив на необхідності запровадження санкцій проти організаторів незаконних виборів в окупованому Криму

12 березня Глава Української держави під час спілкування з журналістами по завершенні зустрічі з Віце-Президентом Європейської Комісії – Високим Представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федерікою Моґеріні підкреслив, що Україна не визнавала і ніколи не визнає проведення виборів президента Росії на незаконно окупованих територіях і закликає вжити санкцій щодо осіб, які причетні до організації цього процесу.

«У контексті російських президентських виборів наступної неділі я чітко заявив, що Україна не визнає фейкові президентські вибори на тимчасово окупованих територіях, бо і там росіяни збираються проводити так зване голосування. Ми впевненні в тому, що необхідно запровадити санкції проти осіб, які причетні до організації незаконного виборчого процесу», – заявив Петро Порошенко.

Глава держави також зауважив, що питанню реагування на фейкові вибори президента РФ в Криму та на території окупованого Севастополя була присвячена левова частина часу під час його зустрічі з Федерікою Моґеріні.

«Я закликав Європейський Союз до аналогічних дій у відповідь на незаконні так звані вибори. Крім того, у контексті триваючої кампанії з боку Росії із поширення дезінформації, здійснення хакерських нападів, втручання у виборчі процеси, спрямованих проти демократичного вільного світу, в тому числі ЄС і України, ми домовились посилити наше співробітництво у боротьбі з кіберзагрозами та фейковими новинами», – повідомив Петро Порошенко.

Віце-президент Єврокомісії – Високий представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики, в черговий раз, наголосила – Європейський Союз не визнає незаконної анексії Криму.