Презентація проєкту UniTour, організовану кримською освітньо-проєктною платформою Q-hub

16 липня Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич відвідав презентацію проєкту UniTour, організовану кримською освітньо-проєктною платформою Q-hub, де було представлено перше українське студентське тревел-шоу UniTour. Це 13-серійне тревел-шоу, створене для покоління майбутніх студентів з тимчасово окупованих територій, яке розповідає про 13 університетів в 5 українських містах. Також в рамках презентації відбулась прем’єра 1 серії.

Перша серія розповідає про особливості перетину адміністративної межі, оформлення документів, а також про навчання в Херсонській морській академії.
Всього планується вихід 13 серій, кожна з яких розповість про університети з п’яти різних міст, а також детально пояснить процес зарахування за спеціальними державними програмами. Заклади вищої освіти, за словами творців тревел-шоу, обирали за рейтингом найкращих.
Випуск триває приблизно 20 хвилин. За цей час ведучий розповідає не тільки про університет, а й про якісь молодіжні ініціативи або про питання, які турбують абітурієнтів.
Ведучий тревел-шоу — сімнадцятирічний кримчанин Гірей Люманов, показує глядачам, як пройти всі етапи вступу до закладів вищої освіти України.
“Цей проєкт — частина справжнього шляху, тобто, проходячи всю це подорож, я досі обираю професію. Ми були в Херсоні, в Одесі. Я вивчаю це питання, тому це справжня документальна історія”, — пояснює Гірей.
Особливий акцент автори шоу роблять на виборі спеціальності. Серії містять не тільки практичну інформацію про вступ, а й розповідають про особливості професій.
“Найважливіша мета — зробити так, щоб вони, подивившись шоу, побачили сучасну Україну, її різні сторони, і захотіли вчитися. Після академії наш головний герой іде до реального капітана далекого плавання, спілкується з ним на кораблі, запитує, які заробітні плати є”, — розповідає сценарист тревел-шоу Муслім Амеров.
Представництво вдячне усім залученим за створення таких важливих проєктів, які розкривають для кримчан можливості, створені Україною. Закликаємо підтримати ініціативу переглядами на YouTube, а молодь, яка проживає на тимчасово окупованій території, закликаємо прислухатись до порад авторів.