Представництво Президента України в АР Крим рішуче засуджує проведення на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь (Україна) будь-яких так званих «міжнародних заходів», які організовуються окупаційною владою в порушення норм українського законодавства та загальновизнаних принципів і норм міжнародного права

У листопаді окупаційною владою планується проведення так званої «Щорічної міжнародної конференції «Крим у сучасному міжнародному контексті» за участю представників іноземних країн. Російська Федерація та окупаційна адміністрація Криму вкотре використовують такі заходи для поширення меседжів щодо визнання спроби анексії українського Криму серед міжнародної спільноти.

Звертаємося до іноземних громадян із закликом поважати суверенітет і територіальну цілісність України у межах її міжнародно визнаних кордонів та вкотре нагадуємо, що порушення українського законодавства щодо відвідування тимчасово окупованої території тягне за собою адміністративну і кримінальну відповідальність.