Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич та заступниці Дар’я Свиридова та Таміла Ташева зустрілися з Головою Державної служби з питань етнополітики та свободи совісті Оленою Богдан та її командою.

Зустріч була сфокусована довкола обговорення спільних дій державних органів влади в Україні по захисту релігійних свобод на території тимчасово окупованого Криму, а також питань збереження етнічного різномаїття та захисту прав корінного кримськотатарського народу.

“Окупаційна влада РФ продовжує планомірну ліквідацію Української православної церкви в Криму. Захопивши храми в Севастополі і Перевальному в 2014 році, ліквідувавши безліч інших парафій на півострові, вони продовжують планомірне знищення української культурно-релігійної громади в окупованому Криму” – апелює в розмові про поточний стан справ на Кримському півострові Перша заступниця Пострійного Представника Президента України в АР Крим Дар’я Свиридова.

В рамках зустрічі було домовлено про спільні дії Представництва та Держетнополітики на протидію російській агресивній політиці знищення культурного, національного та релігійного різномаїття Криму.