Повідомлено про підозру колишньому першому заступнику Постійного Представника Президента в АР Крим через незаконне відчуження службової квартири

Прокуратурою автономії повідомлено про підозру колишньому першому заступнику Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим за фактом незаконного відчуження службової квартири у м. Сімферополь за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

У ході розслідування кримінального провадження встановлено, що на початку березня 2014 року, коли Російська Федерація здійснювала ефективний контроль над територією окупованого півострова, підозрюваний, користуючись цими обставинами та обіймаючи вказану посаду, розумів, що Представництво не є уповноваженим органом приватизації та не може самостійно розпоряджатися державним майном, яке закріплене за ним, у тому числі державним житловим фондом. Незважаючи на це, вказаний громадянин незаконно видав свідоцтво про право власності на квартиру в м. Сімферополі АР Крим. Надалі, державне майно було незаконно відчужено на користь іншої особи, що спричинило збитки державі на суму 509 478 гривень.

Нагадаємо, що раніше прокуратура автономії в рамках зазначеного кримінального провадження звернулась з позовом до суду щодо незаконного безоплатного відчуження права власності юридичною особою, яка не мала права його відчужувати. На даний час справу призначено до розгляду.

Деталі: https://bit.ly/3qthmqf

#прокуратураАРКрим #ПрокуратураАРКрым #CrimeaIsUkraine #КримЦеУкраїна #крим #StopRussianAggression