Посилення спроможності правоохоронців 

Перший заступник Постійного Представника Ізет Гданов взяв у м. Київ участь у нараді з Уповноваженим у справах кримськотатарського народу, з Головою Меджлісу кримськотатарського народу, керівниками правоохоронних органів АРК та м. Севастополя. Учасники наради обговорили механізми та підходи до збору інформації про порушення прав людини в окупованому Криму.

Перший заступник доповів про вжиті Представництвом заходи в межах повноважень, про поточне здійснення органом аналітичної та координаційної функції з питань захисту прав мешканців ТОТ України в Криму, про відповідну співпрацю з питань реагування на окремі факти незаконного позбавлення волі та катувань з боку карних органів окупаційної влади.

Особливий наголос було зроблено на негайній потребі переведення підрозділів Головного управління Національної поліції в АРК та м. Севастополі в місцевості, наближені до ТОТ, з метою налагодження ефективної роботи з громадянами, які зазнали утисків з боку окупаційної влади. Учасників наради було проінформовано про погодження цього питання між Національною поліцією та компетентними органами влади, про сприяння з боку Представництва у вирішенні питань переміщення підрозділів Головного управління в місто Херсон.