Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич зустрівся з Начальником Відділення військової підготовки Мореходного коледжу технічного флоту Національного університету “Одеська морська академія” капітаном 1 рангу Геннадієм Шпаковським.

У вихідні в Представництві Президента України в АР Крим продовжується робота. Робоча поїздка до Одеси та Херсону супроводжується зустрічами та консультаціями.

Сьогодні Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич зустрівся з Начальником Відділення військової підготовки Мореходного коледжу технічного флоту Національного університету “Одеська морська академія” капітаном 1 рангу Геннадієм Шпаковським. Участь у зустрічі взяв також один з найкращих українських юристів-міжнародників Тимур Короткий, завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Національного авіаційного університету.

“Для нас важливо підтримувати зв’язок із навчальними закладами, науковою спільнотою та тими, хто в своїй окремій сфері наближає деокупацію Кримського півострова та відновлення територіальної цілісності України і готує для цього потрібні для країни кадри. Російській Федерації не уникнути відповідальності за воєнні злочини. Україна – морська держава і ми повинні пам’ятати, що повернення українського флоту в кримські порти – лише питання часу, і ми повинні бути до цього готові в будь-який момент” – коментує зустріч Антон Кориневич.

Генннадій Шпаковський був одним з тих, хто не зрадив присязі і в 2014 році вийшов з Севастополя та продовжив службу на користь Україні.