Постійна Представниця Таміла Ташева зустрілася з Послом Чеської Республіки

Постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева зустрілася 9 червня із Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Паном Радеком Матулою.
У зустрічі взяли участь також заступник Постійної Представниці Денис Чистіков, керівниця Служби забезпечення діяльності Кримської платформи в структурі Представництва Марія Томак і Третій секретар Посольства Якуб Левандовські.
Команда Представництва подякувала Чеській Республіці в особі Пана Посла Радека Матули за системну та значну підтримку України у протистоянні повномасштабній агресії рф, а також за окрему увагу до ситуації на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.
“На тлі підштовхування України до компромісів із агресором для нас особливо важливо відчувати підтримку партнерів, які беззастережно підтримують територіальну цілісність України, включно з Автономною Республікою Крим та Севастополем. У випадку Чеської Республіки це важливо ще й з огляду на головування Чехії в Раді ЄС, яке розпочинається 1 липня,” – наголосила Таміла Ташева.
У свою чергу, Пан Радек Матула ще раз висловив підтримку територіальної цілісності України та запевнив у готовності представників Чехії долучатися до міжнародних заходів у рамках Кримської платформи.
Під час спілкування Представництво також надало Послові інформацію про ключові тенденції щодо розвитку подій в окупованому Криму після 24 лютого, а саме щодо використання Криму як плацдарму для наступу на материкову Україну, як бази для окупації Херсонщини та Запорізької області, а також як хабу для незаконного переміщення та утримання громадян України.