Постійна Представниця Президента України в АР Крим зустрілася з Послом Литовської Республіки

Постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева зустрілася 13 червня з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в України Паном Вальдемарасом Сарапінасом та радником Посольства Гєдрюсом Граніцкасом.
У зустрічі також взяли участь керівниця Служби забезпечення діяльності Кримської платформи в структурі Представництва Марія Томак та співробітники Представництва.
На початку зустрічі Пан Посол висловився щодо підтримки та солідарності Литви з українським народом: “Велика честь для мене представляти свою країну в Україні. Україна була, є і буде великим партнером Литви”, сказав Пан Вальдемарас Сарапінас.
Постійна Представниця подякувала за незмінну позицію Литви стосовно територіальної цілісності України та надання допомоги у відсічі повномасштабної агресії рф.
Це була перша зустріч Пана Посла з оновленою командою Представництва. Утім, тісна взаємодія нашої інституції та Посольства Литовської Республіки триває вже кілька років. Зокрема, до повномасштабного вторгнення рф Пан Вальдемарас Сарапінас відвідував адміністративну межу з тимчасово окупованим Кримом, а саме КПВВ “Чонгар” і “Каланчак”.
Під час зустрічі гостей ознайомили з ситуацією на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, зокрема, з неоколоніальними практиками, які використовує рф стосовно кримчан та інфраструктури півострова. Йшлося також про громадський спротив у Криму, окремо обговорили гуманітарну й економічну ситуацію на Херсонщині.
Наприкінці пан Посол запевнив, що Литва продовжить надавати політичну, гуманітарну та військову підтримку Україні, а також побажав команді Представництва успіхів у подальшій діяльності.