Постійна Представниця Президента України в АР Крим зустрілася з Послом Франції

Постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева 13 червня зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Паном Етьєном де Понсеном.
Зустріч відбулася за участю заступника Постійної Представниці Дениса Чистікова та керівниці Служби забезпечення діяльності Кримської платформи в структурі Представництва Марії Томак.
Команда Представництва ознайомила пана Посла з ситуацією на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у контексті повномасштабного збройного вторгнення рф в Україну, а також із викликами та загрозами, з якими стикаються громадяни України на новоокупованих територіях Херсонщини. Значну увагу учасники приділили антивоєнним виступам у тимчасово окупованому Криму, а також викраденню та затриманню активістів у Херсонській області.
Пан Етьєн де Понсен окремо цікавився ситуацією в Херсонській області, зокрема, захопленням та незаконним вивезенням сільськогосподарської продукції, зокрема українського зерна, до окупованого Криму, а також ситуацією з водопостачанням до півострова.
Під час спілкування Постійна Представниця наголосила на позиції Президента України Володимира Зеленського: “Державна політика стосовно окупованих теритрій залишається незмінною і ніяких компромісів стосовно територіальної цілісності України бути не може”, – зауважила Таміла Ташева. – “Окупований Крим відіграє значну та сумну роль у цій війні, і пріоритетним залишається повернення контролю над усіма територіями України та, зокрема, повна деокупація Кримського півострова”.