Постійна Представниця Президента України в АР Крим зустрілася з Послом Естонської Республіки

Постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева 10 червня провела зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Паном Каймо Кууском.
У зустрічі в приміщенні Посольства Естонської Республіки в Україні взяли участь також заступник Постійної Представниці Денис Чистіков і керівниця Служби забезпечення діяльності Кримської платформи в структурі Представництва Марія Томак.
Естонія залишається однією з найактивніших союзниць України, зокрема з точки зору підтримки територіальної цілісності нашої держави. Не так давно команда Представництва вже зустрічалася з Каймо Кууском у Львові. Сьогодні ми були раді завітати до Посольства Естонської Республіки, яке відновило свою роботу в Києві.
Під час спілкування Представництво надало Послові інформацію про актуальну ситуацію в окупованому Криму, а також на новоокупованих територіях Херсонщини та Запорізької області, передало аналітичні матеріали щодо антивоєнних акцій кримчан і про цинічне використання росією жителів Криму в якості “гарматного м’яса”.
Наприкінці зустрічі Пан Каймо Кууск передав Тамілі Ташевій у подарунок набір естонських марок, які символізують солідарність народу Естонії з Україною.