Польська урядова премія Олегу Сенцову

23 жовтня 2018 р. було оголошено про присудження премії «Pro Dignitate Humana» («За людську гідність») від польського Міністра закордонних справ українському кінорежисерові Олегу Сенцову, який заґратований Росією за сфабрикованим звинуваченням у підготовці терористичного акту в окупованому Криму.

Лауреатами цієї нагороди стають ті, хто проявляє непохитну позицію із захисту прав особистості та поваги до людської гідності, її присудження Олегу Сенцову цілком відповідає його самовідданій і безкомпромісній діяльності на захист прав осіб, які піддаються переслідуванням і репресіям російським агресором на території півострову.

Представництво вітає рішення МЗС Польщі та дякує керівництву Посольства Республіки Польща в Україні за заходи з підтримки українських політв’язнів в Росії, за увагу до боротьби України з агресором та за тверду позицію на міжнародній арені у невизнанні спроби анексії Криму.

Керівництво Представництва у взаємодії з уповноваженими органами влади та польськими дипломатами сприяє родичам Олега Сенцова в організаційних заходах для отримання вказаної премії у м. Варшава.