Новий рік є приводом задуматися про своє майбутнє та майбутнє своїх дітей!

Представництво Президента України в АР Крим нагадує, що абітурієнти з тимчасово окупованих територій можуть скористатися спрощеною процедурою вступу до вищих навчальних закладів на території України та потрапити до навчання в український університет без складання ЗНО.

🎓 Кримська молодь може отримати диплом, який визнається в Україні та світі та в подальшому мати можливість продовжити навчання за кордоном та проходити практику та стажування у провідних європейських та американських вишах.

💻 Також, від завтра 5 січня розпочинається реєстрація на пробне ЗНО-2021, яка триватиме упродовж 5-19 січня 2021 року. Для абітурієнтів з АР Крим та міста Севастополь зареєструватися можна буде сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти:

 

📌 Вартість пробного ЗНО для учасників з АР Крим та міста Севастополь 225 гривень.

Цьогоріч з огляду на епідеміологічні загрози кожний учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів відбудуться 10 квітня 2021 року. Крім того, кожний зареєстрований учасник зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.

Особи, які мешкають на тимчасово окупованих територіях зможуть зареєструватися для участі в основній сесії для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з 1 лютого до 5 березня 2021 року.

Про деталі ми повідомимо пізніше.

📌 Для консультацій використовуйте контакти Регіонального центру: rc.kherson@kr.testportal.gov.ua

Залишились питання? Звертайтесь до Служби звернень Представництва Президента України в АР Крим:

☎️ за телефоном +380992235040 (Viber, WhatsApp, Telegram);
📮 за адресою для звернень громадян: м. Херсон, проспект Ушакова, 42;
📞 за телефоном безкоштовної “гарячої лінії”: 0 800 502 192;
💻 за допомогою мережі Skype – обліковий запис: ark predstavnictvo;
📧 за електронною адресою: zvernennia@ppu.gov.ua

#PPUgovUA #CrimeaIsUA #КримЧекаємоВдома