Нові репресії окупантів проти «Кримської солідарності»

27 жовтня 2018 р. на чергову зустріч громадської структури «Кримська солідарність» у Сімферополі увірвалися представники каральних структур МВС та ФСБ РФ, які вручили «попередження» про недопущення порушення законодавства в сфері екстремізму і тероризму адвокатам Лілі Гемеджі і Едему Семедляеву, а також координатору «Кримської солідарності» Діляверу Меметову.

Ліля Гемеджі зазначила, що такі дії «силовиків» пов’язує зі своєю професійною діяльністю, адже вони спрямовані на перешкоджання правозахисній роботі, а вже за допомогою тиску на адвокатів відбувається тиск на «Кримську солідарність». За повідомленнями користувачів в Криму також було заблоковано інтернет-ресурс руху «Кримська солідарність».

Представництво Президента України в АРК визначає переслідування правозахисної структури «Кримська солідарність», як чергові грубі, системні та нахабні порушення прав людини в Криму з боку російських каральних органів. Адже саме дії окупаційної влади держави-агресора в Криму сьогодні мають ознаки терористичної діяльності проти мирного населення та його захисників. Постійні грубі порушення окупаційною владою прав людини, зокрема прав на об’єднання громадян, прав на зайняття професійною діяльністю отримують гідну оцінку як у міжнародних, так й в українських судах.