Нова відеоколекція спогадів про окупацію Криму, записаних в межах усноісторичного проєкту «Крим. Окупація

Завтра, 14 вересня Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим спільно з Український інститут національної пам’яті та у співорганізації з Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ в рамках програми USAID Ukraine – USAID Україна «Права людини в дії» презентують нову відеоколекцію спогадів про окупацію Криму, записаних в межах усноісторичного проєкту «Крим. Окупація».

Захід відбудеться онлайн. Трансляцію можна дивитися на офіційних сторінках Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, Українського інституту національної пам’яті та УГСПЛ у Facebook та YouTube.

На презентації представлять відеоколекцію спогадів про окупацію Криму та створені на їх основі популяризаційні відеоматеріали.
Свідчення були записані в межах усноісторичного проєкту «Крим. Окупація», започаткованого навесні 2021 року Українським інститутом національної пам’яті спільно із Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим.

Учасники обговорення:

🔹Антон Кориневич, Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим.
🔹Антон Дробович, голова Українського інституту національної пам’яті.

Також у заході візьмуть участь політики, правозахисники, громадські активісти, журналісти та студенти, які були свідками подій окупації Криму.
Модераторка: Тетяна Ковтунович, завідувач сектору обліку та збереження усних джерел Українського інституту національної пам’яті.

Запрошуємо усіх до перегляду.