Незаконна спроба анексії Криму Росією залишається одним із важливих питань на міжнародному порядку денному

10 грудня 2019 року в Брюсселі відбулася cьома зустріч вищих посадових осіб Європейської служби зовнішньої діяльності та Європейської комісії з українською делегацією на чолі з Постійним Представником Президента України в АР Крим Антоном Кориневичем.

Європейський Союз та Україна обговорили наслідки незаконної спроби анексії Криму та Севастополя. Обговорені питання також включали питання безпеки, ситуацію з правами людини на півострові та обмежувальні заходи. Учасники домовилися про співробітництво на міжнародних майданчиках.

ЄС вкотре підтвердив, що не визнає і не визнає незаконну спробу анексії Кримського півострова Росією та підтримує територіальну цілісність України у її міжнародно визнаних кордонах.

Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич зазначив: “Під час робочої поїздки до Брюсселя окрім консультацій з Європейською службою зовнішньої діяльності та Комісією ЄС українська делегація також провела робочу зустріч з Послом Ради Європи при Європейському Союзі паном Золтаном Таубнером. Пану Послу ми подякували за підтримку, розповіли про ситуацію в Криму та окреслили шляхи співробітництва в межах кримської тематики”.