*****  Співчуття Першому заступнику Постійного Представника Президента України в АР Крим Драп’ятому Є.М. з приводу смерті батька  *****  Засідання Консультаційної ради  *****  З СКОРБОТОЮ В СЕРЦІ
             
  Новини
11:40 26.11.2008
19:54 25.11.2008
11:39 24.11.2008
 


Новини
18:27 01.02.2008
Робоча поїздка до м.Феодосії

РУХ У СПІЛЬНОМУ НАПРЯМКУ

01 лютого 2008 року Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Леонід Жунько за участю народного депутата України Віктора Шемчука та першого заступника Постійного Представника Президента України в АРК Євгена Драпۥятого відвідав м.Феодосію де зустрівся з головою міста Володимиром Шайдеровим та заступником командувача Військово Морських Сил Збройних Сил України з берегової охорони – начальником військ берегової оборони Олександром Островським.
Під час зустрічі актуалізовано питання соціально-економічного розвитку регіону, житлово-комунального господарства, державної підтримки обдарованих дітей та стан виконання заходів щодо створення сприятливих умов для забезпечення соціальної, медичної та трудової реабілітації інвалідів, створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими можливостями. Окремо розглядалося питання знаходження військових формувань в м. Феодосії та будівництва житла для військовослужбовців.
Представник Глави держави також привітав Голову правління ВАТ «Приморець» Валерія Пивньова з 60 - річним ювілеєм. Він зазначив, що підприємство через використання нових технологій, залучення інвестицій та втілення інноваційних процесів у виробництво, а також завдяки щоденній, самовідданій праці колективу – є одним із передових підприємств у галузі легкосплавного суднобудівництва України, а створені малі кораблі здатні конкурувати на світовому ринку.
Л.Жунько побажав ювіляру міцного здоров’я, щастя, невтомної енергії, наснаги та мудрості у вирішені складних соціально-економічних питань розвитку та функціонування підприємства.



*

*

*


Представник Президента України в АРК Жунько Леонід Михайлович
cheapest notebook pc. Фильм Шрек. На DVD Койот рэгтайм