Новини

01010101

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим вирішує питання інформування громадян за допомоги дорожніх карт, які розроблені спираючись на найпоширеніші питання – 95 відсотків від загальної кількості в зверненнях, що надходять до Представництва від кримчан з тимчасово окупованої території півострова Крим і материкової частини України.

01НКіСКдовподоби01

2 липня 2015 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілася з радником Міністра з питань інформаційної політики Криму Сергієм Костинським. Під час зустрічі сторони обговорили в контексті кримської проблематики ключові напрямки інформаційної політики України на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та материковій частині України.

01ЯГУ

Кримчани, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим є громадянами України. Закон України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» гарантує, що примусове автоматичне набуття громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території, громадянства РФ не визнається Україною та не є підставою для втрати громадянства України.

00001

Громадяни України вільно перетинають адміністративний кордон тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим виключно в контрольних пунктах в’їзду – виїзду «Чаплинка», «Каланчак» або «Чонгар», за умови пред’явлення документу, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

Для оформлення закордонного паспорту громадянину України, який не досяг 16 річного віку, батькам з дитиною слід звернутися до найближчого територіального органу Державної міграційної служби України

Громадяни – іноземці вільно перетинають адміністративний кордон з тимчасово окупованою територією Кримського півострова в контрольних пунктах в’їзду – виїзду «Чаплинка», «Каланчак» або «Чонгар», за умови пред’явлення документу, що посвідчує особу та спеціального дозволу.

01ДКУ

Шановні громадяни України, кримчани! Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим вітає Вас з державним святом – Днем Конституції України! 28 червня 1996 року Верховна Рада України, спираючись на багатовікову історію українського державотворення і незламну волю народу України до свободи, прийняла Основний Закон держави – Конституцію України.

01ПКР

Представництво Президента України в Автономній Республіці щиро та сердечно вітає весь кримськотатарський народ із Днем кримськотатарського прапору.

зайнятість

На материковій частині України зареєстровано 20720 громадян України, які вимушено переселилися з тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим. Актуальним для внутрішньо переміщених осіб залишається питання працевлаштування.

001ДПЖВ

В Україні 22 червня – День скорботи і вшанування жертв війни в Україні, полеглих у Другій світовій війні. 22 червня 1941 року ворог підступно і без попередження розпочав військову окупацію української землі. Україна стала жертвою «геополітичних ігор» радянського та нацистського режимів. Страшне слово «війна» увірвалося в життя миролюбивого народу України.

Сторінка 1 з 22123.Остання »