Новини

operatyvna-informatsiya-predstavnytstva-prezydenta-ukrayiny-v-ark-shhodo-vpo-u-lytopadi-2016-roku

В Україні зареєстровано 22732 внутрішньо переміщеної особи з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, з яких 67 виїхали на материкову частину України і зареєструвались у листопаді поточного року.

realizatsiya-strategiyi-20202-stalogo-rozvytku-grudnya-2016-roku

Представництвом здійснено моніторинг реалізації національно-культурних прав громадян України, спрямованих на популяризацію в українському суспільстві культурної та духовної спадщини народів Криму, участі в заходах  внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.  

nataliya-popovych-gennadij-afanasyev-predstavnytstvo-prezydenta-ukrayiny-v-ark

5 грудня 2016 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілась з активістом громадського спротиву російській окупації Криму, колишнім політв’язнем Геннадієм Афанасьєвим.

den-vshanuvannya-zhertv-golodomoru-001

Кожної останньої суботи листопада ми віддаємо шану пам’яті мільйонам українців, які стали жертвами штучно створеного голоду в Україні у 1932-1933 роках.

postijnyj-predstavnyk-prezydenta-ukrayiny-nataliya-popovych-zustrich-z-regionalnym-koordynatorom-go-krymsos-oleksiyem-tilnenko

22 листопада 2016 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович провела заплановану зустріч з регіональним координатором південноукраїнського офісу ГО «КримSОS» Олексієм Тільненко.

den-gidnosti-ta-svobody-21-lystopada-2016-roku-vilni-tvoryat-majbutnye

Три роки тому розпочалась Революція Гідності, яка уособлює в собі споконвічну мрію Українського народу про встановлення в державі ідеалів свободи та демократії, рух України до процвітання і європейського майбутнього, щоб зайняти своє достойне місце серед країн цивілізованого світу.  

v-hersoni-nataliya-popovych-provela-zustrich-z-piterom-chilverzom-v-predstavnytstvi-prezydenta-ukrayiny-v-ark-novyny

Зустріч з ОБСЄ

14 листопада 2016 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович провела зустріч з керівником групи спостерігачів Організації з безпеки та співробітництва в Європі спеціальної моніторингової місії в Україні Пітером Чілверзом.

40-richchya-ukrayinskoyi-gelsinskoyi-grupy

Сьогодні Україна відзначає 40-річчя заснування Української групи сприяння виконанню Гельсінських угод, яка стала першою легальною правозахисною організацією в Українській РСР, що відіграла одну з ключових ролей визвольної боротьби Українського народу та розпочала ненасильницький, легальний і правовий шлях здобуття Української незалежності, становлення демократії, поваги до прав людини.

Оперативна інформація на 1 липня 2016

За результатами моніторингу Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим в межах взаємодії з Державною службою з надзвичайних ситуацій на материковій частині України зареєстровано 22674 мешканця з Криму, з яких 53 отримали статус внутрішньо переміщеної особи в жовтні поточного року.

p_ppu-v-ark_ta_misiya_oon

25 жовтня 2016 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим зустрілась з експертами моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

Сторінка 1 з 34123.Остання »