Робоча зустріч Антона Кориневича з Рафалом Ярмужеком

Сьогодні в херсонському офісі Представництва відбулася робоча зустріч Постійного Представника Президента України в АР Крим Антона Кориневича з представником Херсонської групи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Рафалом Ярмужеком.

Сторони обговорили актуальні питання ситуації на адміністративній межі між Херсонською областю та тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим, а також поточні питання взаємодії.

“Робоча зустріч Антона Кориневича з Рафалом Ярмужеком”


Друзі, до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м.Севастополя, що відзначається відповідно до Указу Президента України від 26 лютого 2020 року відбудеться низка заходів з якими ми будемо вас поступово знайомити.

🔹Сьогодні, 26 лютого об 11:15 на Телеканал ДОМ відбудеться телемарафон присвячений Дню спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.
🔸3 березня о 16:30 у Дипломатичній академії України відбудеться панельна дискусія «Державна політика деокупації Криму: статус і перспективи», а також відкриється фотовиставка «Вірність собі – не злочин».
🔹Поділимося серією публікацій щодо подій окупації від спільного проєкту Українського інституту національної пам’яті та Української правди.
❗А також багато інших заходів та подій, слідкуйте, будь ласка, за дописами на нашій сторінці, будемо публікувати ті, які відбуватимуться в столиці, а також і у регіонах.


За годину, об 11:15 26 лютого розпочнеться телемарафон до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, що відзначається відповідно до Указу Президента України від 26 лютого 2020 року № 58/2020.

З нагоди відзначення річниці проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України, а також з метою вшанування мужності та героїзму українських громадян, які проживають на тимчасово окупованій території – в АРК та Севастополі.

“За годину, об 11:15 26 лютого розпочнеться телемарафон до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя”День супротиву окупації АР Крим та міста Севастополь

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Резніков Олексій Snaver Seitkhalil розказують про День супротиву окупації АР Крим та міста Севастополь та запрошують завтра 26 лютого 2021 року приєднатися до телемарафону Телеканал Дом о 11:15


“Камінь пробила вона, той камінь, що все переміг”

25 лютого 2021 року в Україні та світі відзначається 150-та річниця від дня народження видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки.

Лесю Українку називають однією з перших українських модерністок: її погляди були дуже прогресивними для свого часу. Більше того — вони є актуальними і зараз.
Вперше Леся Українка приїхала до Криму влітку 1890 року – разом із матір’ю, письменницею Оленою Пчілкою. У Саках дівчина місяць лікувалася. Потім була Євпаторія, де Леся написала свій перший «кримський» вірш «Тиша морська». Далі її шлях лежав до колишньої столиці Кримського ханства Бахчисарая. Леся Українка присвятила йому три сонети, які увійшли до циклу «Кримські спогади». Продовжуючи свою подорож, Леся їде назад до Севастополя, а звідти через Байдарські ворота – в Ялту.

““Камінь пробила вона, той камінь, що все переміг””


День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

“Цього року офіційно, на основі відповідного Указу Президента, Україна відзначає День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Спротиву, який у думках багатьох асоціюється з найбільшим мітингом на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України біля будівлі Верховної Ради Автономної Республіки Крим у Сімферополі 26 лютого 2014. Спротиву, який мав місце тоді і який триває сьогодні”, – Anton Korynevych, Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим.

“День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя”


В лютому минає 7 років російської окупації Криму.

Чи існує дорожня карта деокупації? Яку роль в цій дорожній карті може відіграти Кримська платформа – новий міжнародний механізм, анонсований українським урядом?

Приєднуйтеся до панельної дискусії Місії України при ЄС та Світового Конґресу Українців «Кримська платформа: дорожня карта деокупації»

“В лютому минає 7 років російської окупації Криму.”


Банки зобов’язані обслуговувати жителів Криму без довідки внутрішньо переміщеної особи

Згідно з валютним законодавством України фізичні особи та фізичні особи-підприємці, які мають постійне місце проживання на території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, є резидентами України.

В 2020 році Національний банк України вніс зміни у свою постанову № 699, що з листопада 2014 для цілей валютного законодавства визнавала усіх мешканців АР Крим та м. Севастополя нерезидентами.

“Банки зобов’язані обслуговувати жителів Криму без довідки внутрішньо переміщеної особи”