У Херсоні Таміла Ташева проведе особистий прийом громадян з тимчасово окупованого Криму

У понеділок, 20 січня 2020 року, у першій половині дня заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева у приміщені Представництва Президента в АР Крим (м. Херсон, проспект Ушакова, 42) проведе особистий прийом громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України АР Крим або переселилися з неї.

Прийом громадян проводитиметься відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян».

Попередній запис та довідки за телефоном: (0552)49-59-39; безкоштовна «гаряча лінія» 0 800 502 192.


Робочий тиждень на Херсонщині розпочався з питань Криму

13 січня 2020 року Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич та його заступниця Таміла Ташева взяли участь у селекторній нараді Херсонської обласної державної адміністрації. Обговорили важливі для мешканців АР Крим і м. Севастополь та внутрішньо переміщених осіб питання.

Домовилися про проведення широкої інформаційної кампанії про можливості для молоді з Криму на материковій Україні, спрощення у наданні освітніх послуг та сприяння більшої залученості кримських дітей до українських освітніх та культурних програм. “Робочий тиждень на Херсонщині розпочався з питань Криму”


Робоча зустріч керівництва Представництва та лідерів кримськотатарського народу

09 січня 2020 року за ініціативи Представництва Президента України в АР Крим відбулася робоча зустріч його керівництва та лідерів кримськотатарського народу, членів Меджлісу, делегатів Курултаю та представників громадських організацій.

На зустрічі обговорили підсумки роботи Представництва у 2019 році, пріоритетні напрямки роботи у 2020 році, питання стратегічної комунікації та співпраці Представництва з Меджлісом кримськотатарського народу “Робоча зустріч керівництва Представництва та лідерів кримськотатарського народу”


29 грудня 2019 року відбулось одночасне звільнення осіб, під час якого були звільнені громадяни України, які утримувалися на окупованій території окремих районів Луганської та Донецької областей

До нас повернулись 76 наших громадян, звільнення яких ми всі спільно добивались протягом останніх п‘яти років. Зараз всі вони у безпеці на підконтрольній Україні території.

Звільнення наших бранців, що відбулись на початку вересня цього року, і сьогодні викликало чимало дискусій у суспільстві. Дійсно, за те, щоб наші були на свободі, а рідні вперше після років боротьби і очікування змогли їх обійняти, ми заплатили надвисоку ціну. “29 грудня 2019 року відбулось одночасне звільнення осіб, під час якого були звільнені громадяни України, які утримувалися на окупованій території окремих районів Луганської та Донецької областей”


28 грудня 2019 року дружина Президента України Олена Зеленська запросила на новорічну казку кримських дітей

Діти переселенців з Криму, вихованці дитячих будинків сімейного типу з Одеси, які змушені були виїхати з Криму у 2014 році, діти з кримськотатарського освітньо-культурного центру «Кримська родина», діти кримських активістів і правозахисників сьогодні занурилися у справжню казку – новорічний детектив у Будинку з химерами. Вони разом із головними героями не просто подорожували казковою локацією, а виконували завдання, вирішували головоломки, шукали підказки, розкривали таємницю і, звичайно, не обійшлося без подарунків.

Дитяча щира радість і захоплення вкотре переконують, що великою справою є допомагати дітям, дарувати їм любов та об’єднувати зусилля заради майбутнього.

Дякуємо Офісу Першої леді за запрошення у це новорічне диво.

“28 грудня 2019 року дружина Президента України Олена Зеленська запросила на новорічну казку кримських дітей”


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим наголошує на протиправності запуску залізничного сполучення між Росією та тимчасово окупованою Російською Федерацією територією України – Автономною Республікою Крим та м. Севастополь, який відбувся 23 грудня 2019 року.

Будь-який в’їзд/виїзд до тимчасово окупованого Криму має відбуватися лише за погодженням з українською стороною та через КПВВ на адміністративній межі.

Представництво також засуджує черговий неузгоджений з Україною візит 23 грудня 2019 року Президента Російської Федерації В. Путіна на тимчасово окуповану Російською Федерацією територію України – до Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Такі дії РФ є грубим порушенням російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності України, нехтуванням Кремлем загальновизнаних принципів і норм міжнародного права.

Наголошуємо, що жодні дії РФ щодо Криму не змінять закріплений у Конституції України та міжнародно-визнаний статус Автономної Республіки Крим і м. Севастополь як невід’ємних частин території України.


До уваги громадян, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття посад державної служби у Представництві Президента України в Автономній Республіці Крим

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим (далі – Представництво) інформує осіб, які бажають взяти учать у конкурсі на зайняття посад державної служби, про те, що у зв’язку зі збоєм роботи Єдиного порталу вакансій державної служби НАДС за посиланням: https://career.gov.ua/ (далі – Єдиний портал), який за повідомленням НАДС не працював у період з 18 грудня 2019 року по 13.00 21 грудня 2019 року, строк подання інформації для участі у конкурсах, оголошених наказами керівника апарату Представництва від 06.12.2019 № 63-к/н та від 11.12.2019 № 65-к/н, продовжено до 22 грудня 2019 року

Додатково звертаємо увагу, що за повідомленням НАДС інформацію, яку було завантажено до Єдиного порталу у період з 14 по 18 грудня 2019 року частково пошкоджено.

З метою забезпечення реалізації прав осіб, які подали у встановленому порядку та у визначені терміни необхідну інформацію, на рівний доступ до державної служби, НАДС рекомендує таким особам звернутися до конкурсних комісій державних органів, в яких оголошено конкурси на зайняття посад державної служби та яким у період з 14 по 18 грудня 2019 року було подано інформацію для участі у конкурсі через Єдиний портал, з метою перевірки наявності в них зазначеної інформації.

Зазначені рекомендації НАДС можна переглянути за посиланням: http://bit.ly/2ZerOoM


Відкрито сервісну зону КПВВ «Каланчак»

19 грудня 2019 року Віцепрем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич та голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв відкрили нову сервісну зону КПВВ «Каланчак» на адмінмежі Херсонської області та тимчасово окупованого Криму.

Віцепрем’єр-міністр окремо підкреслив, що цей пункт пропуску та сервісна зона є тимчасовими, і коли півострів буде деокупований, в їхніх функціях потреби більше не буде “Відкрито сервісну зону КПВВ «Каланчак»”


Незаконна спроба анексії Криму Росією залишається одним із важливих питань на міжнародному порядку денному

10 грудня 2019 року в Брюсселі відбулася cьома зустріч вищих посадових осіб Європейської служби зовнішньої діяльності та Європейської комісії з українською делегацією на чолі з Постійним Представником Президента України в АР Крим Антоном Кориневичем.

Європейський Союз та Україна обговорили наслідки незаконної спроби анексії Криму та Севастополя. Обговорені питання також включали питання безпеки, ситуацію з правами людини на півострові та обмежувальні заходи. Учасники домовилися про співробітництво на міжнародних майданчиках. “Незаконна спроба анексії Криму Росією залишається одним із важливих питань на міжнародному порядку денному”