Новини

Н_К_Попович_і_Ген_консул_Тогрул_450_01

2 лютого 2016 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілася з Генеральним консулом Турецької Республіки в Одесі Уфук Тогрулом.

Україна_Крим_Освіта_новини_ЗНО_ДПА

Громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території України і виявили бажання здобути освіту та отримати документи державного зразка можуть взяти участь в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО2016) й скласти державну підсумкову атестацію (ДПА).

Zahysnyky_Ukrayiny_Kruty_98_rokiv

Нескореність й мужність захисників Української держави та її народу сьогодні є живим підтвердженням відважності українських воїнів, їх героїзму проявленим в нерівному бою під Крутами, що відбувся 29 січня 1918 року поблизу села Пам’ятне.

00001

Забезпечення взаємної поваги та толерантності в суспільстві, гордості за власну державу, її історію, культуру і науку зміцнює ментальні зв’язки між громадянами, посилює єдність народу України та водночас сприяє збереженню національної і духовної ідентичності людини.

22_січня_День_Соборності_України_2016

Історичний Акт Злуки, проголошений 22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі возз’єднав землі Української Нації. Народ, увільнений могутнім поривом своїх власних сил, здобув можливість об’єднати свої зусилля для створення нероздільної, незалежної української держави.

Наталія_Попович_з_ОБЄС_20012016

Зустріч з ОБСЄ

20 січня 2016 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович провела зустріч з робочою групою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

01паспортукраїнаidкартка

З 11 січня 2016 року в Україні почали оформлювати громадянам внутрішній паспорт з вбудованим електронним безконтактним чіпом, який у європейських державах називають ID – карткою.

01новийрік

Минає ще один рік в історії України і її народу. За цей непростий час країна істотно підвищила свій авторитет на міжнародному рівні, стала надійним партнером і наблизилася до європейської спільноти, відродила обороноздатність та запустила незворотні процеси реформ і позитивних змін.

01ЯГУ

Запровадження безвізового режиму для України та її громадян з країнами членами ЄС є одним із перших елементів стратегії відновлення суверенітету та територіальної цілісності України на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

01unr_malc_3

Рівно 23 роки минуло з дня створення дорадчого органу при Президентові України, котрий має захищати права і свободи мешканців Автономної Республіки Крим. Відповідний закон від 17 грудня 1992 року заклав початок клопіткої роботи, покликаної водночас зберегти автономність Республіки та забезпечити її тотожність до єдиної унітарної політики.

Сторінка 1 з 27123.Остання »