Новини

p_ppu-v-ark_ta_misiya_oon

25 жовтня 2016 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим зустрілась з експертами моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

День захисника України 2016 року

Традиційно 14 жовтня Український народ вшановує славетну історію українського воїнства, мужність та героїзм захисників незалежності та територіальної цілісності України.

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим публікує результати останнього моніторингу щодо наявності резервного житла

За результатами моніторингу Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим в межах взаємодії з Державною службою з надзвичайних ситуацій на материковій частині України зареєстровано 22612 мешканців Криму, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи. З них 14849 – працездатні чоловіки та жінки, 5965 – діти, 1798 – інваліди та особи похилого віку.

Постійний Представник Президента України Наталія Попович та Голова Моніторингової місії ООН Фіона Фрейзер

10 жовтня 2016 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілась з Головою Моніторингової Місії ООН з прав людини в Україні Фіоною Фрейзер.

Наталія Попович зустрілася з заступником начальника Управління Державної міграційної служби України у Херсонській області Дмитром Івановим

5 жовтня 2016 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілася з заступником начальника Управління Державної міграційної служби України у Херсонській області Дмитром Івановим.

народ України вшановує 75ті роковини подій Бабиного Яру

Сьогодні народ України вшановує 75-і роковини подій Бабиного Яру, що є всесвітньо відомим символом однієї з найтрагічніших сторінок Голокосту та невщухаючим болем для людей різних національностей.

00001

Прийнятим Верховною Радою України Законом стаття 4 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» викладена у новій редакції і норма про можливість продовження терміну дії паспорту громадянина України для виїзду за кордон відсутня.

00001

За результатами моніторингу Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим в межах взаємодії з Державною службою з надзвичайних ситуацій на материковій частині України зареєстровано 22637 мешканців Криму, з яких 167 отримали статус внутрішньо переміщеної особи в серпні цього року.

Фото до Дня знань

Шановні першокласники та першокурсники, учні та студенти, вчителя та викладачі! Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим сердечно вітає Вас з Днем знань!

Україна Народжені вільними

25 річниця незалежності України є підтвердженням становлення самостійної і демократичної держави як рівноправного учасника міжнародного життя.

Сторінка 1 з 33123.Остання »