Деокупація і реінтеграція інформаційного простору Криму

18 квітня 2019 року пройшла міжнародна науково-практична конференція на тему «Деокупація і реінтеграція інформаційного простору Криму: міжнародно-правові та медіакомунікативні інструменти», організована Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка за підтримки Міністерства інформаційної політики України та участі вітчизняних науковців і експертів “Деокупація і реінтеграція інформаційного простору Криму”


До уваги громадян! Відслідкувати готовність паспорта легко

У цьому вам допоможе новий  онлайн-сервіс міграційної служби України – чат-бот. Сервіс запроваджено у популярних месенжерах – Telegram та Viber.

В інтерактивному режимі можна отримати консультацію про оформлення всіх біометричних документів, які видає ДМС – ID-карта, закордонний паспорт, а також посвідки на тимчасове проживання для іноземців та осіб без громадянства “До уваги громадян! Відслідкувати готовність паспорта легко”


Зустріч з Постійною делегацією Швеції в ОБСЄ

16 квітня 2019 року Перший заступник Постійного Представника Президента України Ізет Гданов зустрівся з представниками Постійної делегації Швеції в ОБСЄ на чолі з Послом Постійної делегації Улрікою Фюнеред. Зустріч пройшла за участю представників Міллі Меджлісу кримськотатарського народу, кримських активістів, громадської організації «Десяте квітня» “Зустріч з Постійною делегацією Швеції в ОБСЄ”


Українська освіта для кримчан

12 квітня 2019 року відбулось перше засідання оперативного штабу з питань вступу в 2019 році до закладів вищої, фахової передвищої, професійної освіти Херсонської області випускників закладів загальної середньої освіти та осіб з АР Крим та м. Севастополя.

Основна теза засідання: донести мешканцям тимчасово окупованого Криму інформацію про можливість їх вступу до навчальних закладів України, а також продовжити роботу освітніх центрів «Крим – Україна» у 2019 році “Українська освіта для кримчан”


Робоча зустріч зі спостерігачами Херсонської групи СММ ОБСЄ в Україні

10 квітня 2019 року Перший заступник Постійного Представника Президента України в АР Крим Ізет Гданов у робочому форматі зустрівся зі спостерігачами Херсонської команди СММ ОБСЄ в Україні.

У ході зустрічі з представниками спеціальної моніторингової місії обговорювалися незаконні дії окупаційної влади в тимчасово окупованому Росією Криму та масштабний характер переслідувань, посилення практики репресій та залякувань громадян України, що мешкають на тимчасово окупованій території. “Робоча зустріч зі спостерігачами Херсонської групи СММ ОБСЄ в Україні”


Зустріч з делегацією Чеської Республіки

10 квітня 2019 року Перший заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов зустрівся з делегацією членів комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки на чолі із Головою Комітету Лубоміром Заоралеком та Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою “Зустріч з делегацією Чеської Республіки”


Зустріч з представниками УВКБ ООН України та Громадської організації «Десяте квітня»

09 квітня 2019 року Перший заступник Постійного Представника Президента України Ізет Гданов провів робочу зустріч з представниками офісу  УВКБ ООН України та громадської організації “Десяте Квітня”, які сьогодні відвідали разом із співробітником Представництва КПВВ «Каланчак» “Зустріч з представниками УВКБ ООН України та Громадської організації «Десяте квітня»”


До уваги громадян України, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Важливо!

З 7 квітня громадяни України можуть подавати заяви про тимчасову зміну місця голосування у другому турі виборів Президента України 21 квітня 2019 року.

Змінити місце можна до 15 квітня (включно) – не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування.

Процедура та ж сама: виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати, до органу ведення Державного реєстру виборців.

За словами голови Центрвиборчкому Тетяни Сліпачук, задля «оптимізації і прискорення» цього процесу відділи ведення Державного реєстру виборців працюватимуть і у вихідні дні.


Увага! Окупаційна влада продовжує поширювати фейкову інформацію про нібито відсутність міжнародної ізоляції тимчасово окупованого Криму

Окупаційна влада на півострові вкотре демонструє свої здібності до розповсюдження маніпулятивної та недостовірної інформації. Цього разу – про  відвідування ТОТ АР Крим численними «міжнародними делегаціями» в порушення режиму санкцій і законодавства України.

Відповідні повідомлення максимально підхоплюються російськими ЗМІ, у тому числі й англомовними, з метою поширення пропаганди про, нібито, відсутність міжнародної ізоляції півострову та його привабливості для іноземців. “Увага! Окупаційна влада продовжує поширювати фейкову інформацію про нібито відсутність міжнародної ізоляції тимчасово окупованого Криму”