Новини

17 лютого 2017 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович провела заплановану зустріч з регіональним координатором південноукраїнського офісу ГО «КримSОS» Олексієм Тільненко.

Представництвом на постійній основі здійснюється моніторинг даних обласних державних адміністрацій та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Станом на 01 лютого 2017 року на території материкової частини України розміщено/проживають 22824 громадян, які переселилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

З 1 лютого 2017 року наказами Міністерства освіти і науки України №14-л, №15-л та №16-л затверджено перелік вищих навчальних закладів, розташованих на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, які позбавлені ліцензії та не мають права провадження освітньої діяльності.

В Україні з 6 лютого по 17 березня 2017 року триватиме основний період реєстрації випускників загальноосвітніх навчальних закладів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО-2017). Основну сесію буде проведено з 23 травня по 16 червня.

Майже 100 років тому, 29 січня 1918 року стався легендарний бій під Крутами, який є справжнім символом мужності та рішучості, відваги та нескореності духу українців у боротьбі за власну державу, її становлення, самостійність та незалежність.

24 січня 2017 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілась з делегацією Посольства США в Україні на чолі з координатором американської допомоги в Україні ДжоАнн Вагнер.

Традиційно 22 січня Український народ відзначає доленосну подію в історії українського державотворення на початку ХХ століття. В цей день у 1919 році на Софійському майдані в Києві українці проголосили злуку століттями одірвані одна від одної частини єдиної України.

20 січня – День Автономної Республіки Крим. У цей день в 1991 році на першому в СРСР легітимному місцевому референдумі переважна більшість населення Криму висловилась за відновлення автономного статусу півострова у складі радянської України. 

Україна посилила соціальні права внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь гарантованою державою безоплатною вторинною правовою допомогою на захист, представництва інтересів та у складанні документів процесуального характеру.

Сторінка 1 з 39123.Остання »