Новини

Голодомор

28 листопада 2015 року Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. Глибоке усвідомлення українським народом скоєного проти нього злочину, розуміння країнами цивілізованого світу жорстокості нищівного геноциду людства не дали вкрити шаром замовчування і брехні реальні події 1932 – 1933 років.

Попович_і_консул

25 листопада 2015 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілася з Генеральним консулом Турецької Республіки в Одесі Уфук Тогрулом.

День_Гідності_та_Свободи

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим вітає Українську Націю з Днем Гідності та Свободи. Народ України, озброєний єдністю, свободою та прагненням гідного майбутнього звільнив країну і здобув унікальний шанс – будувати Україну на принципах демократії.

00001

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим здійснило моніторинг реалізації Стратегії сталого розвитку «Україна 2020» в частині забезпечення взаємної поваги та толерантності в суспільстві, гордості за власну державу, її історію, культуру і науку в контексті кримської тематики.

оперативнаінформація

За результатами моніторингу Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим в межах взаємодії з Державною службою з надзвичайних ситуацій та обласними державними адміністраціями України з’ясовано, що станом на 1 листопада 2015 року на території материкової частини України розміщено/проживає 21304 громадянина, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи з тимчасово окупованої території України.

01ЯГУ

Примусове автоматичне набуття громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, громадянства РФ не визнається Україною та не є підставою для втрати громадянства України.

Popovych_i_Babin-300x200

26 жовтня 2015 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілася з Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини Борисом Бабіним.

Попович_і_Климент

24 жовтня 2015 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілася з керуючим Кримської єпархії Української православної церкви Київського патріархату, архієпископом Сімферопольським і Кримським Климентом.

01РадбезООН

Україну обрано непостійним членом Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй на 2016 – 2017 роки. З’явилися нові можливості для відновлення суверенітету та територіальної цілісності України на Кримському півострові.

СилаНескорених

Шановні захисники України, кримчани – громадяни України! Для Української Нації 14 жовтня – День захисника України об’єднало вшанування нескорених воїнів України минулого, сьогодення та майбутнього. Ми переконалися, що доля держави залежить від Збройних Сил, де служать віддані Батьківщині сини й доньки України, у яких впевнений народ України.

Сторінка 1 з 26123.Остання »