Новини

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим IV Всеукраїнський Форум переселенців

26 травня 2016 року в Києві заступник керівника аналітично-інформаційної служби Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим взяв участь в IV Всеукраїнському Форумі переселенців.

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим публікує результати останнього моніторингу щодо наявності резервного житла

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим публікує результати останнього моніторингу щодо наявності резервного житла в областях України з числа об’єктів державної, комунальної та приватної власності для розміщення громадян, які вимушені залишати тимчасово окуповану територію Кримського півострова.

Представництво_Президента_України_в_АРК_День_Європи_2016_року

Права та свободи людини, демократичний принцип державного устрою та соціальна справедливість є цінностями, з якими пов’язав народ України своє майбутнє, обравши європейський курс розвитку країни.

Попович_та_Тільненко_20_травня_2016

20 травня 2016 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович провела заплановану зустріч з регіональним координатором південноукраїнського офісу ГО «КримСОС» Олексієм Тільненко.

01__012______1

Сьогодні народ України вшановує пам’ять жертв депортації кримських татар з рідної землі та висловлює слова скорботи живим свідкам трагічних подій, що увірвалися в їх життя 18 травня 1944 року

Наталія_Попович_Постійний_Представник_Президента_України_в_АРК_Філарет_50річчя_Київська_кафедра

В Києві Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович взяла участь в урочистостях з нагоди 50-ліття служіння на Київській кафедрі Святійшого Патріарха Філарета.

1939_1945

Сьогодні народ України дивлячись на власну історію своїми очима і тримаючи біля серця червоні з чорним маки вшановує пам’ять полеглих у Другій світовій війні, розпочату у 1939 році радянсько-нацистськими загарбниками та згадує жертв наймасштабнішого злочину проти людства ХХ століття.

Привітання_Наталії_Попович

Світле Христове Воскресіння єднає народ України у щирій молитві за згоду і благополуччя на українській землі. «Мир вам!» стали першими словами Сина Божого апостолам у Великдень коли Господь встановив торжество життя.

01_01_00_0

Сьогодні Україна за підтримки світової спільноти продовжує долати наслідки техногенної катастрофи, що сталася 30 років тому на Чорнобильській АЕС, докладає зусилля для належного забезпечення соціального захисту постраждалих внаслідок вибуху, створює умови для економічної реабілітації та розвитку території, що зазнала радіоактивного забруднення.

01_01_00_0

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у відповідності до чинного законодавства визначено порядок виплати (відшкодування) коштів вкладникам – громадянам України, які зареєстровані на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Сторінка 1 з 30123.Остання »