Представництво Президента України в Криму спільно з правозахисниками презентували чат-бот для кримчан

Представництво Президента України в Криму спільно з правозахисною організацією «КримSOS» та Українською Гельсінською спілкою з прав людини презентували чат-бот  CrimeaIsUAbot  (t.me/CrimeaIsUaBot)  у  Telegram. Він створений для громадян, які мешкають на території тимчасово окупованого Кримського півострова. З його допомогою вони зможуть отримати типові відповіді на найбільш поширені запитання. “Представництво Президента України в Криму спільно з правозахисниками презентували чат-бот для кримчан”


Відбулася зустріч представників Робочої групи Комісії з питань правової реформи при Президентові України у складі Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Антона Кориневича, його заступниці Дар’ї Свиридової, Альони Луньової , виконавчого директора Української Гельсінської спілки з прав людини Олександра Павліченка із Секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олексієм Даніловим.

Необхідно максимально прискорити впровадження Концепції перехідного правосуддя в Україні із обов’язковим залученням до цієї роботи представників кримськотатарського народу, наголосили в РНБОУ.

“Відбулася зустріч представників Робочої групи Комісії з питань правової реформи при Президентові України у складі Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Антона Кориневича, його заступниці Дар’ї Свиридової, Альони Луньової , виконавчого директора Української Гельсінської спілки з прав людини Олександра Павліченка із Секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олексієм Даніловим.”


Увага!

Мобільний номер телефону для звернень кримчан через Viber та WhatsAppp змінено: +380675476575

“Увага!”


Сьогодні відбулася зустріч команди Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим у складі Постійного Представника Антона Кориневича та заступниць Дар’ї Свиридової та Таміли Ташевої із Надзвичайною і Повноважною Послинею Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.

Під час зустрічі обговорювалося питання важливості створення Міжнародної кримської платформи з деокупації. Лідерство у цьому процесі, як зазначив Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич, належить Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine. Органами державної влади напрацьовується стратегія деокупації Кримського півострова для скоординованих дій як в Україні, так і за її межами.

“Сьогодні відбулася зустріч команди Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим у складі Постійного Представника Антона Кориневича та заступниць Дар’ї Свиридової та Таміли Ташевої із Надзвичайною і Повноважною Послинею Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.”


Сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв рішення про внесення змін до Постанови № 641 в частині про відміну проходження самоізоляції при перетині КПВВ для абітурієнтів та здобувачів освіти з ТОТ України, які планують або вже навчаються на підконтрольній Уряду України території.

“Представництво Президента України в АР Крим вітає рішення Уряду, яке звільнює від обов’язкової самоізоляції студентів та абітурієнтів. Цього року за ініціативою Президента України було суттєво розширено можливості щодо вступу дітей з окупованих територій до кращих університетів України. Такі дії сприяють збереженню зв’язків з громадянами, що проживають в окупації, показують нашу відкритість і готовність захищати і піклуватися про нашу молодь. Вступ до українських закладів освіти дає можливість дітям обирати майбутнє в Україні: мати диплом, який визнається за межами країни, приймати участь у програмах обмінів і магістерських програмах кращих університетів світу, проходити стажування та подорожувати Європою без віз. До того ж, через карантинні заходи і штучні обмеження зі сторони окупаційних адміністрацій Російської Федерації щодо перетину КПВВ, вступну кампанію для дітей з Криму продовжено до 23 жовтня. І ми чекаємо тут всіх, хто хоче продовжити навчання і отримати якісну освіту без пропаганди” – коментує Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич.

“Сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв рішення про внесення змін до Постанови № 641 в частині про відміну проходження самоізоляції при перетині КПВВ для абітурієнтів та здобувачів освіти з ТОТ України, які планують або вже навчаються на підконтрольній Уряду України території.”


Сьогодні Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич спільно із заступником Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігорем Яременком відвідали КПВВ «Каланчак» і «Чаплинка».

Ігор Яременко ознайомився з роботою пунктів пропуску. Начальник Херсонський прикордонний загін Держприкордонслужби Юрій Чернов і Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич розповіли про роботу в умовах карантинних обмежень. Участь у робочому візиті також взяв заступник голови Херсонська обласна державна адміністрація Вадим Чабан.

“Сьогодні Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич спільно із заступником Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігорем Яременком відвідали КПВВ «Каланчак» і «Чаплинка».”


Співробітники херсонського офісу Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим нагороджені відзнаками від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Прокуратури Автономної Республіки Крим.

Заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих тертиторій Ігор Яременко під час робочої поїздки на адмінмежу між Херсонщиною та АР Крим завітав до офісу Представництва Президента України в АР Крим в Херсоні, щоб особисто привітати наших співробітників та подякувати їм за співпрацю.

“Співробітники херсонського офісу Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим нагороджені відзнаками від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Прокуратури Автономної Республіки Крим.”


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим нагадує, аби проголосувати 25 жовтня 2020 року на місцевих виборах, кримчанам, внутрішньо переміщеним особам треба до 10 вересня 2020 року подати відповідну заяву про зміну виборчої адреси.

Заяву про зміну або визначення своєї виборчої адреси за місцем фактичного проживання можна подати в паперовій або електронній формі.

“Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим нагадує, аби проголосувати 25 жовтня 2020 року на місцевих виборах, кримчанам, внутрішньо переміщеним особам треба до 10 вересня 2020 року подати відповідну заяву про зміну виборчої адреси.”


Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич спільно із заступником Міністра ветеранів України Олексієм Ілляшенко провели зустріч з кримськими, кримськотатарськими ветеранами, організацією Qirim Gazi.

Обговорюються питання надання статусу учасника бойових дій добровольцям з тимчасово окупованого Криму, їх соціальний захист, забезпечення житлом, доступу до пільгового кредитування. Важливим аспектом розмови є питання, пов’язані із якісним лікуванням та реабілітацією ветеранів.

“Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич спільно із заступником Міністра ветеранів України Олексієм Ілляшенко провели зустріч з кримськими, кримськотатарськими ветеранами, організацією Qirim Gazi.”