Новини

93133

Шановні громадяни України та іноземці, нагадуємо, що в’їжджати на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим необхідно з материкової частини України і зворотно виїжджати з півострова на материкову Україну через контрольні пункти в’їзду – виїзду, визначені Постановою Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 367.

00001

З метою реалізації права на звернення громадян, які проживають на тимчасово окупованій території Кримського півострова або вимушено переселилися на материкову частину України, Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим запроваджено в тестовому режимі лінію зв’язку в мережі Viber, яка доступна за номером телефона +38 (066) 673 15 66.

01КВВВатикан

28 липня 2015 року народ України відзначає день вшанування національної пам’яті князя Київського, творця середньовічної європейської держави Руси – України Володимира Великого та 1000 – річчя його успіння.

01ДБСТ01

Держава забезпечила діяльність прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, які вимушено переміщуються з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь на материкову частину України.

01ЯГУ

Громадяни України вільно і безперешкодно в’їжджають на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та виїжджають з неї виключно через контрольні пункти «Чонгар», «Чаплинка», «Каланчак» за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

01Міністерство_юстиції

16 липня 2015 року в Києві керівник служби правового аналізу Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим взяв участь у міжвідомчій нараді під головуванням Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини щодо збору інформації для підготовки чергової міждержавної заяви до Європейського суду.

01ОБСЄ10Представництво_в_Крим_Президент_України

Зустріч з ОБСЄ

14 липня 2015 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілася з робочою групою Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі на чолі з заступником глави відділу Бюро Демократичних Інститутів та Прав Людини Омєром Фішером.

01Європейськийсудлюдини1

В Україні оприлюднена анкета та методичні рекомендації для осіб, які постраждали внаслідок порушення їх прав з боку РФ на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

00001

Усвідомлюючи реалії тимчасової окупації Кримського півострова його мешканці все більш розуміють перспективи та переваги громадянства України.

01010101

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим вирішує питання інформування громадян за допомоги дорожніх карт, які розроблені спираючись на найпоширеніші питання – 95 відсотків від загальної кількості в зверненнях, що надходять до Представництва від кримчан з тимчасово окупованої території півострова Крим і материкової частини України.

Сторінка 1 з 23123.Остання »