Антон Кориневич: Наша мета – деокупація Криму та реінтеграція тимчасово окупованих територій

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим матиме два офіси – у Херсоні та Києві, повідомив постійний представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич.

Він зазначив, що офіс Представництва у Херсоні й надалі займатиметься захистом прав кримчан. Зокрема, сприятиме в отриманні документів, вступі до українських закладів вищої освіти, вирішенні питання житла. Натомість інший офіс, у столиці, необхідний для оперативної комунікації з центральними органами влади, міжнародними організаціями та посольствами іноземних держав “Антон Кориневич: Наша мета – деокупація Криму та реінтеграція тимчасово окупованих територій”


Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич окреслив пріоритетні напрямки роботи Представництва

Сьогодні, 13 листопада 2019 року, в Офісі Президента України відбувся брифінг оновленої команди Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

Під час брифінгу Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Котриневич окреслив пріоритетні напрямки роботи Представництва: «Якщо ми говоримо про наші стратегічні цілі, то, перш за все, я б визначив напрям законодавчої роботи. Це те, що є нашим повноваженням за Законом України про Представництво і за відповідним Указом Президента. Тобто, ми справді намагатимемося стати тим органом, який розробляє потрібні для Криму та кримчан законопроекти. Вже є певні напрацювання. Ми сподіватимемося це поширити. Звичайно ми працюватимемо над законопроектами, які стосуються захисту прав кримчан і уникнення так званих дискримінаційних положень щодо кримчан». “Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич окреслив пріоритетні напрямки роботи Представництва”


Проект концепції перехідного правосуддя найближчим часом буде представлений громадськості – перший заступник постійного представника Президента України в АР Крим

Невдовзі буде презентований проект концепції національної моделі перехідного правосуддя як «дорожньої карти» подолання наслідків конфлікту та збройної агресії, повідомила перший заступник постійного представника Президента України в Автономній Республіці Крим Дар’я Свиридова.

Під час брифінгу в Офісі Президента вона зазначила, що серед стратегічних завдань Представництва Президента України в АР Крим – розробка концепції національної моделі перехідного правосуддя як шляху подолання наслідків збройного конфлікту та переходу до миру “Проект концепції перехідного правосуддя найближчим часом буде представлений громадськості – перший заступник постійного представника Президента України в АР Крим”


Представництво Президента України в Криму ініціює створення фонду для підтримки обдарованих дітей з півострова

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим ініціює створення фонду для підтримки обдарованих дітей, які проживають на півострові. Про це під час брифінгу повідомила заступник Постійного Представника Президента України в АР Крим Таміла Ташева.

«Для нас важлива співпраця з людьми, які проживають на півострові, і людьми, які переїхали з Криму. Ми говоритимемо про створення фонду як для обдарованих дітей, так і для культурних та освітніх ініціатив з Криму», – зазначила заступник Постійного Представника Президента України в Криму “Представництво Президента України в Криму ініціює створення фонду для підтримки обдарованих дітей з півострова”


«Півострів страху», оточений «стіною мовчання». У Верховній Раді України говорили про репресії з боку окупаційної влади Російської Федерації щодо українських журналістів на території тимчасово окупованого Криму

06 листопада у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання “Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення”.

На слуханнях правозахисники та представники кримських медіа підняли важливу тему – обмеження свободи слова, знищення незалежної журналістики та переслідування журналістів в тимчасово окупованому Росією Криму “«Півострів страху», оточений «стіною мовчання». У Верховній Раді України говорили про репресії з боку окупаційної влади Російської Федерації щодо українських журналістів на території тимчасово окупованого Криму”


Вітаємо Дар’ю Свиридову в команді Представництва!

Сьогодні Дар’ю Олександрівну призначено Першим заступником Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим.
 
Дар’я Свиридова видатна правозахисниця, висококласний фахівець з питань Криму, з 2008 року працювала над просвітництвом у сфері прав людини в Ялті (Автономна Республіка Крим) та на всьому півострові. У 2012 році вона почала працювати координаторкою Освітніх програм для юристів та адвокатів Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ). Окупація Кримського півострова змусила її 2014 року переїхати до Києва, де вона продовжила правозахисну роботу.
 
Дякуємо пані Дар’ї за те, що погодилася внести свій вклад у роботу Представництва, а також радіємо тому, що у нас більшає таких ініціативних та досвідчених людей, готових боротися за повернення Криму, стояти на захисті прав людини та громадянина.

“Про призначення Д.Свиридової першим заступником Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим”


«Для нас важливо працювати з дітьми і молоддю тимчасово окупованого Криму», – Антон Кориневич на Форумі єдності

Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич на сесії “Від безкінечного майбутнього до планів на завтра. Гуманітарна політика України для збереження зв’язків з громадянами, які проживають на ТОТ” на Форумі єдності у Маріуполі наголосив, що Україні важливо мати зв’язок з кримськими дітьми і з кримською молоддю. Це той резерв, який допоможе нам повернути українську державність на  тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Антон Кориневич звернув увагу на певні проблеми з освітою кримчан і на певні механізми, які допомагатимуть і сприятимуть відновленню і встановленню зв’язків з кримською молоддю “«Для нас важливо працювати з дітьми і молоддю тимчасово окупованого Криму», – Антон Кориневич на Форумі єдності”


Президент: Державна стратегія з реінтеграції Донбасу та Криму повинна включати прозорість, консенсус, реалізм та імплементацію рішень

Після п’яти років війни на сході України нарешті повинна з’явитися державна стратегія безпечної реінтеграції Донбасу та Криму. Вона має включати чотири обов’язкових складових. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час виступу на відкритті «Форуму єдності» у Маріуполі.

Глава держави зазначив, що складові цієї стратегії будуть презентовані на форумі, і вони є предметом обговорення “Президент: Державна стратегія з реінтеграції Донбасу та Криму повинна включати прозорість, консенсус, реалізм та імплементацію рішень”


Сьогодні інформаційне поле України стосовно Донбасу та Криму заміноване фейками, маніпуляціями та агресією – Президент

Президент Володимир Зеленський наголошує, що пріоритетом української влади у питанні Донбасу та Криму, окрім дипломатії, також є інформаційна та гуманітарна політика.

«Ці політики не існують одна без одної. Немає жодного сенсу розповідати, як добре в Україні, якщо це не збігається з реальністю за межами КПВВ. І будь-які покращення не важливі, якщо наші громадяни банально про них не знатимуть, а отже, не зможуть ними скористатися», – зазначив Глава держави під час виступу на «Форумі єдності» в Маріуполі Донецької області “Сьогодні інформаційне поле України стосовно Донбасу та Криму заміноване фейками, маніпуляціями та агресією – Президент”