Новини

Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим та експерти моніторингової місії ООН з прав людини в Україні

23 червня 2016 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим зустрілася з експертами моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

Парламентські слухання 15 червня 2016 року

15 червня 2016 року в Києві керівники служб Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим взяли участь у парламентських слуханнях на тему: «Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи».

Постійний Представник Президента в АРК Наталія Попович та група спостерігачів ОБСЄ 01062016

1 червня 2016 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович провела зустріч з групою спостерігачів Організації з безпеки та співробітництва в Європі спеціальної моніторингової місії в Україні.

Представництво Президента України в АРК День захисту дітей 2016

Турбота про неповнолітніх, дотримання їхніх прав і законних інтересів відповідно до Конвенції ООН про права дитини, безпека та благополуччя є стратегічними завданнями Української держави.

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим IV Всеукраїнський Форум переселенців

26 травня 2016 року в Києві заступник керівника аналітично-інформаційної служби Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим взяв участь в IV Всеукраїнському Форумі переселенців.

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим публікує результати останнього моніторингу щодо наявності резервного житла

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим публікує результати останнього моніторингу щодо наявності резервного житла в областях України з числа об’єктів державної, комунальної та приватної власності для розміщення громадян, які вимушені залишати тимчасово окуповану територію Кримського півострова.

Представництво_Президента_України_в_АРК_День_Європи_2016_року

Права та свободи людини, демократичний принцип державного устрою та соціальна справедливість є цінностями, з якими пов’язав народ України своє майбутнє, обравши європейський курс розвитку країни.

Попович_та_Тільненко_20_травня_2016

20 травня 2016 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович провела заплановану зустріч з регіональним координатором південноукраїнського офісу ГО «КримСОС» Олексієм Тільненко.

01__012______1

Сьогодні народ України вшановує пам’ять жертв депортації кримських татар з рідної землі та висловлює слова скорботи живим свідкам трагічних подій, що увірвалися в їх життя 18 травня 1944 року

Наталія_Попович_Постійний_Представник_Президента_України_в_АРК_Філарет_50річчя_Київська_кафедра

В Києві Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович взяла участь в урочистостях з нагоди 50-ліття служіння на Київській кафедрі Святійшого Патріарха Філарета.

Сторінка 1 з 31123.Остання »