Чому Україна повинна ратифікувати Римський статут Міжнародного кримінального суду

Питання ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду (МКС) давно є одним з ключових питань приєднання України до міжнародних договорів.

Навряд чи приєднання нашої держави до будь-якого іншого міжнародного договору спричинило такі дискусії та увагу різних органів державної влади, громадянського суспільства, експертного середовища.

Підписавши Римський статут у 2000-му році, Україна до цих пір його не ратифікувала. В чому ж проблема та чому питання ратифікації Римського статуту зайняло так багато часу і досі викликає дискусії? І, власне, чому Україна зрештою повинна ратифікувати Римський статут? “Чому Україна повинна ратифікувати Римський статут Міжнародного кримінального суду”


Новий уряд має невідкладно взятися за вирішення проблеми забезпечення прав дітей в окупованому Криму – Микола Кулеба

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба провів робочі зустрічі з представником Президента в Автономній Республіці Крим Антоном Кориневичем, заступником прокурора АР Крим Анатолієм Коцурою та прокурорами прокуратури Криму “Новий уряд має невідкладно взятися за вирішення проблеми забезпечення прав дітей в окупованому Криму – Микола Кулеба”


Зустріч із громадськими активістами з Білорусі та Польщі

19 серпня 2019 року у Києві Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич разом із заступником прокурора АР Крим Ігорем Поночовним та юристом Української Гельсінської спілки з прав людини Дар’єю Свиридовою провели робочу зустріч з учасниками освітньої програми BISN (Bring International Standards Home) з числа правозахисників, громадських діячів, журналістів з Білорусі та Польщі “Зустріч із громадськими активістами з Білорусі та Польщі”


Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич взяв участь в одноденні акції «В’язні Кремля»

“Сьогодні тимчасово окупований Крим – це сіра зона, територія безправ’я. Будь-який громадянин України не може почувати себе безпечно в Криму, йому можуть інкримінувати будь-який злочин і на основі цього незаконно позбавити волі. Позбавлення волі за певні політичні, релігійні погляди, етнічну чи національну приналежність, на жаль, стали звичним явищем в окупованому Криму” – зазначив Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич на прес-конференції з нагоди відкриття заходу “Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич взяв участь в одноденні акції «В’язні Кремля»”


Зустріч зі співробітниками Херсонської групи СММ ОБСЄ

15 серпня 2019 року Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич провів робочу зустріч з новопризначеним керівником Херсонської групи спостерігачів СММ ОБСЄ Рафалем Ярмужеком та співробітниками групи.
Сторони обмінялись інформацією щодо формату повноважень органів та обговорили ряд питань зовнішньополітичного та безпекового характеру, пов’язаних з тимчасовою окупацією Автономної Республіки Крим.

“Зустріч зі співробітниками Херсонської групи СММ ОБСЄ”


Перший пакет президентських ініціатив щодо реінтеграції Криму та Донбасу має бути напрацьований до 2020 року – Руслан Рябошапка

Робоча група з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи має напрацювати пріоритетні напрями розробки правових засад реінтеграції частини Донецької та Луганської областей і Автономної Республіки Крим, наголошує заступник керівника Офісу Президента України Руслан Рябошапка “Перший пакет президентських ініціатив щодо реінтеграції Криму та Донбасу має бути напрацьований до 2020 року – Руслан Рябошапка”


Про корінні народи України та захист їх прав говорили сьогодні у Херсоні на круглому столі, присвяченому Міжнародному дню корінних народів світу

Захід відбувся за ініціативи Представництва Президента України в АР Крим та Херсонської обласної державної адміністрації за участі керівництва області, представників органів державної влади, корінних народів та національних меншин, громадських організацій “Про корінні народи України та захист їх прав говорили сьогодні у Херсоні на круглому столі, присвяченому Міжнародному дню корінних народів світу”


Вітання Президента України зі святом Курбан-Байрам

Дорогі українці-мусульмани!

Прийміть щирі вітання з нагоди Курбан-Байраму.

Це велике свято приносить відчуття примирення та милосердя, допомагає усвідомлювати праведні настанови віри та сповнює серця вірних світлими надіями.

Високо ціную роботу мусульманських організацій України, спрямовану на утвердження миру і конструктивної взаємодії між представниками різних релігій та етносів, і сподіваюся на подальшу плідну співпрацю.

Бажаю усім вам Міцного здоров’я, добробуту і процвітання.

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ


Представництво Президента України в АР Крим вітає зі святом Курбан-Байрам кримських татар та всіх мусульман України!

Ви надзвичайно стійкий та вольовий народ, який прагне до звільнення Батьківщини й має непохитну віру в перемогу! Хай Курбан-Байрам принесе в кожну сім’ю мир і благополуччя, тепло і радість!

Єдність, стійкість і мужність, притаманні громадянам України різних віросповідань в протистоянні російської агресії, в захисті територіальної цілісності і незалежності України, у відстоюванні ідеалів свободи і рівноправності, дають нам впевненість в мирному й спокійному майбутньому Української держави.

Бажаємо всім нам якнайскорішого звільнення тимчасово окупованого Криму, розбудови сильної й процвітаючої України!