Анонс круглого столу «Повернення Криму: бачення українців»

У понеділок, 22 жовтня 2018 р., з 11.00 до 13.00, у приміщенні Українського національного інформаційного агентства — Укрінформ (вул. Б.Хмельницького, 8/16) пройде круглий стіл «Повернення Криму: бачення українців» “Анонс круглого столу «Повернення Криму: бачення українців»”


Питання пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб та мешканців тимчасово окупованої території

18 жовтня 2018 р. головний консультант служби міжнародних зв’язків Представництва Валерія Пахомова взяла участь в обговоренні механізмів виплати пенсій переселенцям і мешканцям тимчасово окупованих територій “Питання пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб та мешканців тимчасово окупованої території”


Вечір пам’яті правозахисника Петра Григоренка

17 жовтня 2018 р. керівник служби міжнародних зв’язків Представництва Євген Самуха взяв участь у вечорі пам’яті, присвяченому українському правозахиснику радянських часів Петру Григоровичу Григоренку, відомому активною участю у боротьбі кримськотатарського народу за повернення до рідних домівок в Криму в умовах радянської депортації “Вечір пам’яті правозахисника Петра Григоренка”


Взаємодія з парламентським Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

17 жовтня 2018 р. Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін виступив із доповіддю на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування з окремих питань протидії російській агресії, деокупації та реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території України в Криму. “Взаємодія з парламентським Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування”


Робоча зустріч стосовно соціальних прав кримчан

17 жовтня 2018 р. Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін та головний консультант служби міжнародних зв’язків Представництва Валерія Пахомова провели робочу зустріч з Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою та його першим заступником Ольгою Крентовською. “Робоча зустріч стосовно соціальних прав кримчан”


Зустріч з делегацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста

17 жовтня 2018 р. Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін та головний консультант служби міжнародних зв’язків Представництва Валерія Пахомова провели робочу зустріч з Головою делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Аланом Ешліманом та його заступником Мішелем Саадом. “Зустріч з делегацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста”


Представництво Президента України в АРК висловлює глибоке співчуття рідним і близьким загиблих та постраждалих внаслідок трагічних подій 17 жовтня в місті Керчі

“Представництво Президента України в АРК висловлює глибоке співчуття рідним і близьким загиблих та постраждалих внаслідок трагічних подій 17 жовтня в місті Керчі”


Відкрита лекція з питань порушень повітряного права в Криму

17 жовтня 2018 р. Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін провів відкриту лекцію для студентів Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету щодо порушення державою-агресором міжнародного повітряного права в тимчасово окупованому Криму “Відкрита лекція з питань порушень повітряного права в Криму”


Заходи з нагоди сторіччя Таврійського національного університету

16 жовтня 2018 р. у приміщенні Київської міськдержадміністрації відбувся святковий захід на честь сторіччя Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського “Заходи з нагоди сторіччя Таврійського національного університету”