Наріман Джелял: «Суд не вершитиме правосуддя, а виконуватиме політичне замовлення…»

Дружина першого заступника голови Меджлісу, незаконно ув’язненого Нарімана Джеляла Левиза Джелялова опублікувала новий лист чоловіка:

“Наріман Джелял: «Суд не вершитиме правосуддя, а виконуватиме політичне замовлення…»”


Таміла Ташева увійшла до складу Ради з молодіжних питань

Заступниця Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева увійшла до складу Ради з молодіжних питань. Сьогодні згідно Указу №14/2022 Президента України Володимира Зеленського було затверджено положення та склад Ради.

“Таміла Ташева увійшла до складу Ради з молодіжних питань”


Закликаємо Російську Федерацію припинити незаконні дії щодо громадян України, які за надуманими звинуваченнями утримуються у місцях несвободи на її території та в тимчасово окупованому Криму

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим засуджує абсолютно незаконне, свавільне, таке, що принижує людську честь та гідність поводження у пенітенціарних установах Російської Федерації з політв’язнями з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, про що постійно наголошують та щодо чого просять допомоги незаконно утримувані громадяни України.

“Закликаємо Російську Федерацію припинити незаконні дії щодо громадян України, які за надуманими звинуваченнями утримуються у місцях несвободи на її території та в тимчасово окупованому Криму”


«Пакунок малюка» можуть отримати батьки новонароджених на тимчасово окупованих територіях України.

Таку Постанову 23 грудня 2021 року ухвалив КМУ. 

Ми підготували детальну інфографіку та роз’яснення про те, хто, як і де може отримати «пакунок малюка».

“«Пакунок малюка» можуть отримати батьки новонароджених на тимчасово окупованих територіях України.”Казковий подарунок для кримських дітей

У різдвяні та передноворічні дні усі мріють про казку та свято. Особливо на це заслуговують діти. Особливо ті діти, чиє дитинство не є безтурботним та безхмарним.
Для таких дітей із родин кримських внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців та незаконно утримуваних громадян – перша леді Олена Зеленська підготувала святковий подарунок – новорічну казку «Дім таємничого М». Казковою локацією для цього дійства символічно став Дім з химерами.

“Казковий подарунок для кримських дітей”


Як зараз працює Кримська платформа: відповіді від Постійного Представника Президента в АР Крим Антона Кориневича

Підготовлено за матеріалами UATV. З Антоном Кориневичем говорив Олег Борисов

– Як зараз працює Кримська платформа?

– У Кримської платформи є кілька форматів або кілька треків. 

Це експертний трек, де працює експертна мережа Кримської платформи, яка включає незалежних експертів та експертні організації. У межах цього треку вони розробляють рекомендації для державних органів України.

“Як зараз працює Кримська платформа: відповіді від Постійного Представника Президента в АР Крим Антона Кориневича”Діти від 0 до 5 років відтепер зможуть легко та весело вивчати кримськотатарську мову

В Україні запрацювала мультимедійна платформа з вивчення кримськотатарської мови для дітей «BÜLBÜL». Назва українською — «Соловей».
Цей освітній проєкт познайомить дітей із мовою корінного народу Криму, його історією та традиціями.

“Діти від 0 до 5 років відтепер зможуть легко та весело вивчати кримськотатарську мову”