ПОРЯДОК проведення особистого прийому громадян керівництвом та іншими посадовими особами Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим на період встановлення на території України карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Порядок особистого прийому громадян на час карантину


СИНХРОНІЗАЦІЯ ДІЙ ОРГАНІВ ВЛАДИ З ПИТАНЬ ДЕОКУПАЦІЇ КРИМУ ТА СЕВАСТОПОЛЯ

2 липня 2020 року в Національному інформаційному агентстві “Укрінформ” відбулась пресконференція за участю Постійного Представника Президента України в АР Крим Антона Кориневича, Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова та голови Комітету Верховної Ради України з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя Дмитра Лубінця, присвячена синхронізації дій органів влади у заходах з деокупації Кримського півострова.  “СИНХРОНІЗАЦІЯ ДІЙ ОРГАНІВ ВЛАДИ З ПИТАНЬ ДЕОКУПАЦІЇ КРИМУ ТА СЕВАСТОПОЛЯ”Рік на посаді. Підсумки роботи Представництва Президента України в АР Крим

Рік тому 25 червня 2019 Указом Президента України №454/2019 Антон Кориневич був призначений Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим.

За цей рік для виконання завдань, поставлених Президентом України Володимиром Зеленським перед Представництвом, зроблено чимало: від внесення зміни до Указу про Представництво та посилення професійної команди, створення офісу в Києві та розвитку офісу в Херсоні, що сприяє міжвідомчої координації з кримської тематики та забезпеченню індивідуальної допомоги кожному жителю тимчасово окупованого півострова, який може звернутися за консультацією до співробітників Представництва. 

“Рік на посаді. Підсумки роботи Представництва Президента України в АР Крим”


Президент: Майданчиків, на яких нині обговорюється Крим, недостатньо

Президент України Володимир Зеленський виступає за збільшення кількості майданчиків, на яких обговорюватиметься питання деокупації Криму, зокрема на міжнародному рівні.

«Це наша земля, наш народ, і, можливо, справді цих майданчиків недостатньо, щоб говорити про Крим. Тому що в Мінському процесі, чесно кажучи, питання Криму не піднімається», – сказав Глава держави на прес-конференції у Києві.

За його словами, у межах Мінського процесу на засіданнях Тристоронньої контактної групи є перелік питань, які мають обговорюватися згідно з підписаним пакетом Мінських угод.

«Там питання Криму немає. Я згоден, що це несправедливо», – додав Володимир Зеленський “Президент: Майданчиків, на яких нині обговорюється Крим, недостатньо”


Президент ініціює створення робочої групи з вирішення проблем кримськотатарського народу

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з представниками кримськотатарського народу.

Глава держави висловив співчуття у зв’язку з Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

«Ми всі розуміємо, що депортація – одна зі страшних трагедій кримськотатарського народу, народу України та нашої землі. Сотні тисяч сімей кримських татар були примусово вигнані зі своєї рідної землі. Вічна пам’ять загиблим», – сказав Володимир Зеленський “Президент ініціює створення робочої групи з вирішення проблем кримськотатарського народу”


Президент України Володимир Зеленський вшанував пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу

«4-та ранку… Стук у двері… 15 хвилин на збори…»

З таких слів починаються спогади всіх, хто пережив події 18 травня 1944 року, коли в домівку кожної кримськотатарської сім’ї постукала біда. 76 років тому почалася примусова депортація корінного народу з Кримського півострова.

Сьогодні, у День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, ми згадуємо про страшний злочин, наслідком якого стали тисячі людських життів і скалічених доль. Людей саджали у вагони та відправляли за тисячі кілометрів від рідної землі. Багато кримських татар повернулися з війни з медалями за взяття Берліна. І побачили порожні домівки. Багатьом навіть не сказали, куди відправили їхні родини та де їх шукати.

Той ранок називають трагічним світанком у житті кримськотатарського народу

“Президент України Володимир Зеленський вшанував пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу”