Нацполіція розробляє концепцію роботи на лінії розмежування Херсонської області з окупованою територією АР Крим

На лінії розмежування з окупованим Кримом почне працювати поліція Автономної республіки Крим, діяльність якої буде організовано на основі досвіду роботи поліції Донеччини та Луганщини. Про це повідомив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін  15 грудня в ході робочого візиту до Маріуполя.

За дорученням голови Нацполіції України Сергія Князєва в обласному главку поліції Донеччини була проведена нарада, в якій взяли участь начальники головних управлінь Нацполіції в Донецькій області та АР Крим і           м. Севастополі, а також провідні IT-фахівці поліції Донеччини.

Керівники обмінялися досвідом організації роботи підрозділів поліції, що розташовані на межі з окупованими територіями України. Зокрема, поліцейські Донеччини презентували роботу системи блокпостів, яка базується на інтелектуальних технологіях. Це дозволяє за короткий час перевірити значну кількість громадян і транспорту, а час перевірки мінімізовано до кількох секунд.

Перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін відзначив, що аналогічний комплекс превентивних дій планується впровадити на межі з тимчасово окупованим Кримом.

«Ми маємо працювати задля  виявлення терористів та інших осіб, які в’їжджають на територію України для скоєння злочинів», – наголосив В’ячеслав Аброськін. Для розробки та впровадження системи безпеки на лінії розмежування з АР Крим створено робочу групу.