Нарада з освітніх прав мешканців Криму в Одесі

05 травня 2018 р. у м. Одеса Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін провів виїзну робочу нараду з керівниками освітніх центрів «Крим – Україна»

у навчальних закладах вищої освіти, розташованих в Одеській області, з співробітниками Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради щодо заходів, направлених на реалізацію права на освіту громадянами, які проживають на тимчасово окупованій території України в Криму.

Під час засідання було підведено підсумки вступу до ВНЗ у 2017 році та стан підготовки до вступної кампанії 2018 року, обговорювались проблеми та шляхи їх вирішення щодо реалізації права на навчання в вищих навчальних закладах Одещини громадянами, які проживають на тимчасово окупованій території, відповідно до виділених квот у 2018 році та питання стосовно організації дистанційної та екстернатної форм навчання для громадян України з Криму. Учасниками наради було сформовано рекомендації щодо вдосконалення діяльності та взаємодії навчальних закладів та виконавчих органів влади під час вступної кампанії цього року.

Постійний Представник Борис Бабін звернув увагу на проблемні питання, які існують у сфері реалізації права на освіту ВПО з Криму, зокрема, щодо зарахування до вищих навчальних закладів і наголосив на необхідності вдосконалення рекламно-інформаційної кампанії для вступу до ВНЗ Одеси і області у 2018 році для кримчан.