Нагорода МЗС Польщі для Олега Сенцова

01 грудня 2018 р. у Києві в Святій Софії Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін взяв участь в урочистому врученні премії МЗС Польщі «Pro Dignitate Humana» («За людську гідність») українському кінорежисерові Олегу Сенцову, який досі є заґратованим Росією за сфабрикованим звинуваченням у нібито підготовці терористичного акту в окупованому Криму.

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович особисто вручив премію сестрі лауреата – Наталі Каплан, запевнив у солідарності польського народу з українцями та виразів впевненість, що Олег Сенцов скоро буде поруч з нами.

Посол Польщі в Україні Ян Пєкло розповів, що лауреатами цієї нагороди стають ті, хто проявляє непохитну позицію із захисту прав особистості та поваги до людської гідності, її присудження Олегу Сенцову цілком відповідає його самовідданій і безкомпромісній діяльності на захист прав осіб, які піддаються переслідуванням і репресіям російським агресором на території півострову.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Постійний Представник Борис Бабін подякували Міністру закордонних справ Польщі та польським дипломатам за підтримку ними українських політв’язнів в особі Олега Сенцова, за увагу до боротьби України з агресором та за тверду позицію на міжнародній арені у невизнанні спроби анексії Криму.