Моніторинг діяльності вишів, переміщених з окупованих територій

6 березня 2018 р. Перший заступник Постійного Представника Президента України в АРК Ізет Гданов та представники служби міжнародних зв’язків та правового аналізу Представництва долучилися до засідання комісії Міністерства освіти і науки України щодо моніторингу діяльності переміщених вищих навчальних закладів.

У заході взяли участь Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, Перший заступник Міністра Володимир Ковтунець, Заступник міністра Юрій Рашкевич, ректори та проректори переміщених вищих навчальних закладів, науковці

. Під час засідання було підведено підсумки діяльності комісії щодо моніторингу діяльності переміщених вищих навчальних закладів та сформульовано рекомендації щодо вдосконалення діяльності переміщених ВНЗ. 

Також обговорювалися питання організації освітнього процесу, методичного забезпечення формування контингенту, кадрового забезпечення освітнього процесу, матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу переміщених ВНЗ. У ході засідання Першим заступником Постійного Представника було заначено про існуючі проблеми у сфері реалізації права на освіту ВПО з Криму, зокрема й щодо зарахування до вищих навчальних закладів. Було викладено пропозиції Представництва щодо удосконалення координації переміщених ВНЗ, інформування абітурієнтів на тимчасово окупованих територіях про проведення вступної компанії, необхідні для зарахування документи та кількість пільгових місць.