Міжнародний дитячий фестиваль TATLI SES 2019

У Києві відбувся щорічний міжнародний дитячий фестиваль TATLI SES 2019, що об’єднав маленьких кримчан, які проживають в окупованому Криму, та дітей, що були вимушені покинути Батьківщину.

Культура – єднає, сприяє нерозривності зв’язків з тимчасово окупованою територією України.
Приємно відзначити, що тут, на материковій Україні, дитячий фестиваль допомагає відродженню, збереженню кримськотатарського національного мистецтва, розвитку талановитих виконавців серед дітей та молоді, дає змогу більше дізнатися про культуру корінного народу Криму.

Адже сьогодні кримськотатарський народ вимушений зберігати свої традиції та національний колорит в умовах російської агресії, коли окупанти докладають максимум зусиль для знищення культури кримських татар. 

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим висловлює щиру вдячність організаторам заходу – Першому кримськотатарському телеканалу  ATR, дитячому телеканалу LALE та кримськотатарському радіо Meydan FM.

Дякуємо ДПСУ, Азово-Чорноморському Регіональному управлінню Держприкордонслужби, Національній поліції України, Головному управлінню Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі за сприяння в організації участі дітей з тимчасово окупованого Криму у фестивалі.

Крим буде вільним! 

Крим – це Україна!