КЕРІВНИЦТВО

Постійний Представник Президента України
в Автономній Республіці Крим  – КОРИНЕВИЧ Антон Олександрович

Народився 13 лютого 1986 року в м. Києві.

У 2009 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Міжнародне право” та здобув кваліфікацію юриста-міжнародника, перекладача з англійської мови.

23 травня 2011 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю “Міжнародне право”.

У 2018 році присвоєно вчене звання доцента кафедри міжнародного права.

З вересня 2011 року – асистент кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З липня 2016 року – доцент кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З квітня 2019 року – заступник директора з науково-педагогічної роботи Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Указом Президента України № 454/2019 від 25 червня 2019 року призначений Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим.

Голова робочої групи з реінтеграції̈ тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи при Президентові України.

 

Перший заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим – СВИРИДОВА Дар’я Олександрівна

 До 2014 року проживала в місті Ялта, АР Крим, Україна. Після окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь переїхала в м. Київ.

У 2008 році закінчила Республіканський вищий навчальний заклад «Кримський гуманітарний університет» за спеціальністю «Історія. Правознавство».

У 2013 році закінчила Одеський університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

Випускниця Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», а також освітніх програм Європейського центру захисту прав людини, Гельсінського Фонду з прав людини, Аспен Інституту Київ та ін.

З 2012 до 2017 року – національний координатор міжнародного курсу Дистанційного навчання адвокатів правам людини в Україні (програма Мережі будинків прав людини «Міжнародне право для захисту громадських інтересів», Норвегія).

З 2012 до 2019 року фізична особа-підприємець. Приватна юридична практика. Співпраця з ГС «Українська Гельсінська спілка з прав людини» за напрямком захисту прав людини в умовах тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, координатор освітніх програм для юристів (навчальний курс «Стандарти прав людини в практиці адвокатів і суддів» та ін.).

Співавтор чисельних аналітичних матеріалів, «тіньових» звітів, тощо щодо дотримання прав людини в умовах збройного конфлікту в Україні, зокрема окупації Кримського півострову, як то відповідних розділів Доповіді правозахисних організацій «Права людини в Україні», аналітичних правових оглядів за стандартами прав людини в умовах окупації «Крим без правил» та ін.

Член робочої групи з реінтеграції̈ тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи при Президентові України.

Розпорядженням Президента України №360/2019-рп від 04.11.2019 призначена Першим заступником Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим.

 

Заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим –

ТАШЕВА Таміла Равілівна 

Народилася 1985 року у місті Самарканд в Узбекистані у сім’ї виселених кримських татар.

У 1991 році, як і більшість кримських татар, її родина повернулася в Крим.

У 2007 році закінчила факультет кримськотатарської та східної філологіїТаврійського національного університету м. В.І. Вернадського.

Протягом 2007 – 2008 років працювала помічником/консультантом у газеті “Авдет”, була редактором “Медіа-Крим”.

У 2008-2009 році була аналітиком/консультантом у політичній партії “Наша Україна”.

З 2009 по 2010 рік працювала помічником/консультантом народного депутата України у Верховній Раді України.

У 2010 – 2012 роках -PR-директор Арт-агентства “Наш Формат”.

Протягом 2012-2014 років перебувала на посаді менеджера зі зв’язків з громадськістю “PR Hoshva”.

Була активною учасницею українських подій 2004 та 2013-14 років, які увійшли в історію України під назвами Помаранчева та Революція Гідності. До окупації Криму Таміла Ташева здійснила низку культурно-освітніх проектів та громадських ініціатив, просувала культуру кримськотатарського народу в Україні, організовувала мистецькі фестивалі та заходи, активно брала участь у житті українського громадянського суспільства та його розвитку.

У лютому 2014 року Таміла Ташева стала співзасновником та є членом правління громадської організації “КримСОС”, діяльність якої спрямована на висвітлення незаконності окупації Криму та репресивної політики Російської Федерації, документування порушень прав людини на території півострова, підтримання зв’язків Криму з материковою частиною України, а також консолідацію українського суспільства шляхом захисту прав, свобод та інтересів внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та інших, хто постраждав від збройного конфлікту на сході України та Криму.

Ташева Т. Р. представляла інтереси держави на десятках міжнародних заходів з висвітлення ситуації з правами людини в Криму, а також прав внутрішньо переміщених осіб. Також  брала участь у навчальних програмах у Сполучених Штатах Америки, таких як International Visitor Leadership Program, будучи вперше номінованою від України у 2017 році, як представниця українського громадянського суспільства.

З січня 2019 року входить до Правління Міжнародного фонду “Відродження”.

У 2019 році нагороджена державною відзнакою “Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня” за внесок у боротьбу за відстоювання прав і свобод людини.

У листопаді 2019 року нагороджена престижною польскою правозахисною премією Sergio Vieira di Mello Polish Prize у номінації “Особистість”.

Розпорядженням Президента України №357/2019-рп від 25.10.2019 призначена заступником Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим.