Кримська тема в українських ЗМІ

11 квітня 2018 р. головний спеціаліст служби міжнародних зв’язків Представництва Пахомова Валерія взяла участь у Media Forum Terciman, присвячений 135-річчю з дня виходу першої кримськотатарської газети “Terciman” на тему “Кримська тема в українських ЗМІ”.

 До форуму були залучені Голова та члени Меджлісу кримськотатарського народу, татарський громадський діяч, політичний в’язень Рафіс Кашапов, члени Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, голова наглядової ради “Радіо Кримських громад”, шеф-редактор “Крим реалії”, програмний директор ДП “Кримський дім”, генеральний директор “Національного газетно-журнального видавництва”, головний редактор інтернет-видання “QHA”, генеральні директори радіо “Hayat” та радіо “Крим. Реалії”, генеральний продюсер та голова правління радіо ПАТ “НСТУ”, журналісти, медіа-експерти, блогери, громадські активісти.
Захід відбувався у формі трьох панелей: телебачення; радіо; друковані та онлайн ЗМІ.
Під час форуму обговорювалися питання інтеграції кримської теми в український медіапростір, висвітлення проблем окупованих територій в українських ЗМІ та друкованих виданнях.
За підсумками заходу було досягнуто домовленість щодо активізації співпраці у сфері висвітлення у провідних українських ЗМІ кримської тематики.