Кримська платформа продовжується роботою створеного на базі Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим окремого постійно діючого офісу – Офісу Кримської платформи, тож ми вирішили зробити йому коротку відеопрезентацію

Офіс Кримської платформи – це майданчик для координації та комунікації органів державної влади України, іноземних держав та міжнародних організацій та громадян України з Криму.

Нагадаємо, що Провідними задачами Офісу є надання експертної, консультаційної, інформаційної та іншої підтримки реалізації проєктів та заходів в рамках діяльності Кримської платформи.

Робота Офісу Кримської платформи також передбачає функціонування його приміщення як “Кримського хабу” в Києві для поєднання зусиль різних переміщених кримських органів влади та членів Експертної мережі, проведення спільних прийомів громадян, заходів з теми деокупації та реінтеграції Криму за участі національних та міжнародних експертів.

Радимо переглянути відео, щоб дізнатися більше про Офіс Кримської платформи та його подальшу роботу за напрямком деокупації те реінтеграції тимчасово окупованого Криму.