Крим: підсумки 2018 та орієнтири на 2019

27 грудня 2018 р. у Кримському Домі відбулася публічна розмова з лідером кримськотатарського народу, депутатом Верховної Ради України Мустафою Джемілєвим за результатами подій на тимчасово окупованому півострові та навколо Криму у році, що минає.

Мустафа Джемілєв проаналізував дії російських окупантів з мілітаризації території півострову та переслідування кримськотатарського населення, демографічну та екологічну ситуацію в Криму, ефективність роботи органів влади та правоохоронних структур України, які здійснюють повноваження з питань ТОТ АР Крим, та дієвість підтримки і допомоги Україні у кримських питання з боку іноземних держав і міжнародних організацій.

Він також окреслив орієнтири подальшої боротьби за деокупацію Криму в умовах найближчих виборів Президента і Парламенту України та постійних змін міжнародної обстановки.

Також Мустафа Джемілєв відмітив завершення роботи за дорученням Президента України робочою групою з підготовки змін до Конституції України стосовно національної автономії на території Криму та виразив сподівання, що їх найближчим часом затвердить Конституційна комісія, прийме у першому читанні діючий склад Верховної Ради України та направить до Конституційного суду України.

У заході взяли участь співробітники Київського офісу Представництва.